Sprial takmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Sprial takmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial takmak
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Ben taktırdım iki oglu dada 8 sene sipralle korudum hastanenin kendi takıyor yani öyle parayla satılmıyor bu 3 CÜ cocugumu dogurdum Gine taktıracam

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sprial taktırmak istiyorum ama tam koruyormu taktoranlar memnunmusunuz onerirmisiniz nasıl taktiriliyor nereden almamız lazım 🤕
Yorumlarda gördüm biri taktirmis 8 sene korunmuş. Ama kendinize niye bunu yapıyorsunuz ilişkide dikkatli olun bana doktorum sordu bağlayalım yada sprial takalım mi diye kabul etmedim .. ben hiç bı takviye önlem almadan zaten kendi dikkatimizle 8 sene çocukların arasını acabildik😅 niye hormonların ayarını bozayim taktırıp da

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yorumlarda gördüm biri taktirmis 8 sene korunmuş. Ama kendinize niye bunu yapıyorsunuz ilişkide dikkatli olun bana doktorum sordu bağlayalım yada sprial takalım mi diye kabul etmedim .. ben hiç bı takviye önlem almadan zaten kendi dikkatimizle 8 sene çocukların arasını acabildik😅 niye hormonların ayarını bozayim taktırıp da
Hormonlarla ria'nın bir alakası yok çıkartıldığı zmn 1 ay içinde hamile kalınıyor. Hormonları bozan doğum kontrol hapları ve iğnedir.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl tutmuyor yani
Tutuyor cnm ya herkes Bi kafadan konuşmuş aile hekimliği takmıyor bu aleti hastane de takılması lzm.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağı takiyormu cnm birde adet oluncami takılıyor
Sağlık ocağı takmıyor illa adet olmana da gerek yok cnm sadece kan ver

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar