Ssvd

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinimbenimherseyim. tarafından oluşturulan Ssvd başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ssvd
Konbuyu başlatan Ecrinimbenimherseyim.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yasemin 🤰

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan sonrası normal dogum
Sen istedikten sonra acilmanda olursa yaparlar bence ilk sezeryandan sonra epey zaman geçmişse yaparsın bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar benim ilk doğumum sezaryan oldu şimdi ikiciye hamileyim ssvd istiyorum özel hastane bütçemizi aşıyor 12 bin civarı istiyor acaba devlet hastanesi nde ssvd yapaniniz varmı ?
Bnde düşünüyorum eğer acilmam olursa deniycem bnm ilk sezeryandi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk sezaryan ikinci için normal doğum hakkında konuştuk ama risklerinden bahsetti yinede istersen deneyelim dedi eşim kabul etme onları duyunca inşallah sen yaparsın canım devlet hastanesini bilmiyorum ama

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastane fiyatlari baya artmis canim sehir hastanesinde de doğum olabilir size yakın varsa canim
Ben ilçede otuyorum uzak 4 5 saat yakın uzaklığı

Benimde ilk sezaryan ikinci için normal doğum hakkında konuştuk ama risklerinden bahsetti yinede istersen deneyelim dedi eşim kabul etme onları duyunca inşallah sen yaparsın canım devlet hastanesini bilmiyorum ama
Bende risklerini biliyorum ama sezryanda olmak istemiyorum artık çünkü çok korktum sezryandan o yüzden ssvd istiyorum

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk doğumum sezaryan oldu şimdi ikiciye hamileyim ssvd istiyorum özel hastane bütçemizi aşıyor 12 bin civarı istiyor acaba devlet hastanesi nde ssvd yapaniniz varmı ?
Bu beni duygulandırdı, aynı şeyleri yaşıyoruz ilk zorunlu sezaryen sonrasi suan ssvd istiyorum ama doktorlar risk bulunmasi nedeniyle cok cekimser. :( Rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin arkadasim sen ve bebegin saglikli olduktan sonra hicbir seyin onemi yok. Bizimde kaderimiz... İstanbulda yasiyorsan uskudar zübeyde hanım hastanesi ssvd yapiyor tabi gerekli tetkiklerden sonra uygun gorurse takip eden doktorun.

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Bu beni duygulandırdı, aynı şeyleri yaşıyoruz ilk zorunlu sezaryen sonrasi suan ssvd istiyorum ama doktorlar risk bulunmasi nedeniyle cok cekimser. :( Rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin arkadasim sen ve bebegin saglikli olduktan sonra hicbir seyin onemi yok. Bizimde kaderimiz... İstanbulda yasiyorsan uskudar zübeyde hanım hastanesi ssvd yapiyor tabi gerekli tetkiklerden sonra uygun gorurse takip eden doktorun.
İstanbul'da yaşamıyorum malsef Akdeniz bölgesinde yasiyorum ve doktorun dediğine göre Akdeniz bölgesinde bi o ssvd yaptiyormus eğer devlet Hastanesi'n dede ssvd için doktor bulmazsam mecbur tekrar sezrayan

Sen istedikten sonra acilmanda olursa yaparlar bence ilk sezeryandan sonra epey zaman geçmişse yaparsın bence

Bnde düşünüyorum eğer acilmam olursa deniycem bnm ilk sezeryandi
Arada fazla bi yil yok 2 yıl 9 ay olacak arada bakalım gorcez bazen diyor um insAllah bi anda sancım acilmam olur hastane giden kadar doğar bı ihtimal ama insAllah oyle olur

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan sonrasi normal dogum demek cnm

Cnmbende ayni durumdayim ama bende özele gidiyorum ama bana ssvd ayri fiyat filan demediler hani ekstra bi ucretmi istiyolar onun icin anlamadim bak kafama takildi bizim sezeryan 4 milyar 400 dedi normal dogumu 3 milyar 400 dedi

Cnmbende ayni durumdayim ama bende özele gidiyorum ama bana ssvd ayri fiyat filan demediler hani ekstra bi ucretmi istiyolar onun icin anlamadim bak kafama takildi bizim sezeryan 4 milyar 400 dedi normal dogumu 3 milyar 400 dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar