Stres dogum zamanını etkiler mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Sümeyyem tarafından oluşturulan Stres dogum zamanını etkiler mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Stres dogum zamanını etkiler mi
Konbuyu başlatan Sümeyyem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar stres dogum zamanını etkiler mi acaba
Tabiki etkiler stresin vücutta engellenmediği organ yok hele ki hormonların üst seviyede olduğu hamilelikte sadece doğumu degil bebeğinizi de etkiler böyle bi durum varsa önce bebeğinizin sağlığını düşünün lütfen

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-02
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle etkiler stres altındaysan gevşemeye çalışacaksın. Egzersiz, kitap okuma, tütsü, masaj, gezi inanılmaz beyine iyi geliyir hatta beyni genclestiriyor. Mekan ve il değişiklikleri özellikle. Doğuma yakın zamanlarda sana kötü gelen ne varsa uzaklaş, eşine de bu durumu muhakkak izah et ben asla stres altında olmak istemiyorum de. Sana ne iyi geliyorsa onu yap.

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Hem stres hem sinir bn sinirledgim zmn kanamam başlamıştı o kdr çektim ki doğuma kadar doğuma bir ay varken stres ve üzüntüden suyum geldi bu hamileliyim de sinirleniyorum nede stres yapıyorum elimden geldikçe kendimi sakinleştryorum sende bebeğini düşün uzak dur stresten

Sümeyyem

Kayıtlı Üye
rank
2 gundur asırı stresliyim evde bunaldım iyice kızımda sıkıldığı İcin evde beni yoruyor ve hıc soz dinlemiyor artık agırlastım hareketlerım kısıtlı ve arkasında kosamıyom cok stres oluyorum ınsallah stresten erken gelmez bebegim

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
2 gundur asırı stresliyim evde bunaldım iyice kızımda sıkıldığı İcin evde beni yoruyor ve hıc soz dinlemiyor artık agırlastım hareketlerım kısıtlı ve arkasında kosamıyom cok stres oluyorum ınsallah stresten erken gelmez bebegim
İnşallah dikkat et eşin kızını birqz gezdirsin hem sende stres yapmamış olursun

Tüm sayfalar yüklendi.