Stres dogum zamanını etkiler mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Sümeyyem tarafından oluşturulan Stres dogum zamanını etkiler mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Stres dogum zamanını etkiler mi
Konbuyu başlatan Sümeyyem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi
Y

Yağmur nur 1

Guest
Hem stres hem sinir bn sinirledgim zmn kanamam başlamıştı o kdr çektim ki doğuma kadar doğuma bir ay varken stres ve üzüntüden suyum geldi bu hamileliyim de sinirleniyorum nede stres yapıyorum elimden geldikçe kendimi sakinleştryorum sende bebeğini düşün uzak dur stresten
Ciddimisiniz benimde kanamam. Oldu biraz bende cok stresliyim yani herseye alinmalar olsn ev ici seyler vs ondanmis demekki

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Ciddimisiniz benimde kanamam. Oldu biraz bende cok stresliyim yani herseye alinmalar olsn ev ici seyler vs ondanmis demekki
Evet ben bu yüzden kanamalarım o küçük kanamadan sonra 2 ay geçtikten sonra başladı tekrar ve 34 hafta da doğum yaptım bebeğim 8 aylık doğudugu için 40 gün kuvezde kaldı sonra vefat etti rabbim hiç kimseye yaşatmasın bu acıyı Allah sağ sallim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin lütfen stres ve üzüntü de uzak durun

Sümeyyem

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben bu yüzden kanamalarım o küçük kanamadan sonra 2 ay geçtikten sonra başladı tekrar ve 34 hafta da doğum yaptım bebeğim 8 aylık doğudugu için 40 gün kuvezde kaldı sonra vefat etti rabbim hiç kimseye yaşatmasın bu acıyı Allah sağ sallim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin lütfen stres ve üzüntü de uzak durun
Cok uzuldum canım elimden geldikce stres yapmamaya calısıyorum ınsallah hayırlı zamanda dogar

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 gundur asırı stresliyim evde bunaldım iyice kızımda sıkıldığı İcin evde beni yoruyor ve hıc soz dinlemiyor artık agırlastım hareketlerım kısıtlı ve arkasında kosamıyom cok stres oluyorum ınsallah stresten erken gelmez bebegim
Yk kkz erkenden gelmez birtane bendede var hep ayaktaym artk tekatim kalmadi vallahi basim artk ayakta donuo 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.