Stresliyim ilk gebelikte yaşadıklarımdan dolayı 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~canan~ tarafından oluşturulan Stresliyim ilk gebelikte yaşadıklarımdan dolayı 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Stresliyim ilk gebelikte yaşadıklarımdan dolayı 😔
Konbuyu başlatan ~canan~
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Öncelikle hep duam sağlıcakla alalım yavrularımızı kucağımıza. İlk gebelikte sezaryen sonrasi anormal rahim kanamasi geçirip ikinci veya üçüncüde sorun yaşamadan doğum yapan var mı. Ya da duydunuz mu acaba. Benim ilkinde aşırı kanamam oldu zor durdurdular. Neyseki durdu ama yine olmasindan korkuyorum

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Öncelikle hep duam sağlıcakla alalım yavrularımızı kucağımıza. İlk gebelikte sezaryen sonrasi anormal rahim kanamasi geçirip ikinci veya üçüncüde sorun yaşamadan doğum yapan var mı. Ya da duydunuz mu acaba. Benim ilkinde aşırı kanamam oldu zor durdurdular. Neyseki durdu ama yine olmasindan korkuyorum
Merhaba canım amin hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah 🙏 ilkinde yaşadın diye ikincide de aynı şeyi yaşayacaksın diye bi kaide yok iyi düşün öncelikle hiç strese sokma kendini. Drun ne diyor bu konuda? Bi sorun gördüyse bilgilendirmiştir

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım amin hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah 🙏 ilkinde yaşadın diye ikincide de aynı şeyi yaşayacaksın diye bi kaide yok iyi düşün öncelikle hiç strese sokma kendini. Drun ne diyor bu konuda? Bi sorun gördüyse bilgilendirmiştir
Doğum iyi bir hastanede olmalı dedi sadece. Biz de bekliyoruz daha çok var ama Rabbim korusun hepimizi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar