Su fazlaligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pembe kurdela tarafından oluşturulan Su fazlaligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su fazlaligi
Konbuyu başlatan Pembe kurdela
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pembe kurdela

Pembe kurdela

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 34 haftalik hamileyim bebegin suyu 8 cm sınır oluyormus benim 9 bucuk cm olmus basina boyle bir sey gelen var mi sonuc ne oldu

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 34 haftalik hamileyim bebegin suyu 8 cm sınır oluyormus benim 9 bucuk cm olmus basina boyle bir sey gelen var mi sonuc ne oldu
Cnm sekerli seylere karbonhidrata ve meyveye dikkat et sen. Hatta yeme mumkunse. Bunlara dikkat edince duzelen hastalarini anlatiyordu doktorun biri instegramda

Pembe kurdela

Kayıtlı Üye
rank
Bende dün doktora gittim 27+5 olduk.Doktor suyun biraz fazla dedi ve ısrarla şeker yüklemesi istedi canım.
Ben butun testlerimi yaptirdim hepsi guzel ama neden cogaldigini bilemiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm sekerli seylere karbonhidrata ve meyveye dikkat et sen. Hatta yeme mumkunse. Bunlara dikkat edince duzelen hastalarini anlatiyordu doktorun biri instegramda
Ilk zamanlar surekli cikolata meyve yiyordum ondan kaynakli mi oldu bilmiyorum cikolata tarzi seyleri yemiyorum ama meyveden vazgecemiyorum

Ilk zamanlar surekli cikolata meyve yiyordum ondan kaynakli mi oldu bilmiyorum cikolata tarzi seyleri yemiyorum ama meyveden vazgecemiyorum

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ben butun testlerimi yaptirdim hepsi guzel ama neden cogaldigini bilemiyoruz

Doktorun anlattigi hastada aynen boyleymis cnm. Oda sekerli seyleri asla yemiyorum ama bir tabak meyve yiyorum diyormus. Doktor onuda kisitlamis bir daki kontrole hittiginde suyun miktari duzelmis cnm. Sende gunde 2,3 porsiyon meyveyi gecme bakalim ins duzelir cnm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 30 haftaya yaklaştım doktorum şekerli şeyler tüketme suyu artırıyor dedi şuan böyle durumum yok ama bilgi edinmiş oldum sizde dikkat edin bence sorun olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.