Su gibi akıntı geliyor 2 gündür bu hamilelik belrtisi mi şişkinliğim ve halsizliğimde var

• Konbuyu başlatan Kbra00
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbra00 tarafından oluşturulan Su gibi akıntı geliyor 2 gündür bu hamilelik belrtisi mi şişkinliğim ve halsizliğimde var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su gibi akıntı geliyor 2 gündür bu hamilelik belrtisi mi şişkinliğim ve halsizliğimde var
Konbuyu başlatan Kbra00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kbra00
K

Kbra00

Guest
Su gibi akıntı geliyor 2 gündür bu hamilelik belrtisi mi şişkinliğim ve halsizliğimde var adetime daha 15 gün var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adetine daha çok var hamilelik belirtisi bu kadar erken olur mu bilmiyorum sen yine de gönlünü ferah tut erken gebelik testi yaparsın altı gün kala

Son düzenleme:

Kbra00

Kayıtlı Üye
rank
Su gibi akıntı geliyor 2 gündür bu hamilelik belrtisi mi şişkinliğim ve halsizliğimde var adetime daha 15 gün var

Adetine daha çok var hamilelik belirtisi bu kadar erken olur mu bilmiyorum sen yine de gönlünü ferah tut erken gebelik testi yaparsın altı gün kala
Teşekkür ederim öyle yapayım haklısınız 🤗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yapsam çıkarmı acaba farklı bir akıntı hiç görmediğim yumurtlama döneminde daha öncede olmadı belki hamile olmak istediğim için kendimi fazla inceliyorum 😒
Kuzum korunmayı bıraktıysan yumurtlama döneminde akıntın olur. Eger akıntı şeffaf ve kokusuzsa sıkıntı yok ama koyu sarı, kokulu, idrarda yanma, kasık ağrısı olursa enfeksiyonda olabilir. Bu 15 gün gün aşırı ilişkiye devam et

Kbra00

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum korunmayı bıraktıysan yumurtlama döneminde akıntın olur. Eger akıntı şeffaf ve kokusuzsa sıkıntı yok ama koyu sarı, kokulu, idrarda yanma, kasık ağrısı olursa enfeksiyonda olabilir. Bu 15 gün gün aşırı ilişkiye devam et
Tamam haklısın olabilir canım çok teşekkür ederim önerin için balım 🙂

Tamam haklısın olabilir canım çok teşekkür ederim önerin için balım 🙂
Evet kokusuz şeffaf akıntım enfeksiyon belirtisi yok şuan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Kuzum yumurtlama bile genelde 28 günde bir adet gören bir insanın adete 2 hafta kala yumurtlama oluyor senin dediğin kesinlikle olamaz🤭
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum

Kbra00

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar