Su gibi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayal tarafından oluşturulan Su gibi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su gibi akıntı
Konbuyu başlatan Hayal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Hayal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 1 aydır akıntım çok fazla su gibi test yaptı doktorum gebelik sıvısı çıkmadı iki hafta önce kontrolüm vardı sıvı orada da normal çıktı ama yinede kafam karışıyor 34 haftalık hamileyim aynı durumu yaşayan varmı

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 1 aydır akıntım çok fazla su gibi test yaptı doktorum gebelik sıvısı çıkmadı iki hafta önce kontrolüm vardı sıvı orada da normal çıktı ama yinede kafam karışıyor 34 haftalık hamileyim aynı durumu yaşayan varmı
Amniyotik.sivi degilse testlerinlede bu tescillendiyse korkma kuzum . Gebelikte akinti cok normal bisey herkezin kivamli olacak degil sonucta . İcini ferah tut . Bebegininde hareketleri normalse korkma zaten . Amniyotik sivi olsa doktorun usgde de suyun azaldigini farkederdi . Saglikla al bebegini kucagina insallah 🤍

Hayal

Kayıtlı Üye
rank
Amniyotik.sivi degilse testlerinlede bu tescillendiyse korkma kuzum . Gebelikte akinti cok normal bisey herkezin kivamli olacak degil sonucta . İcini ferah tut . Bebegininde hareketleri normalse korkma zaten . Amniyotik sivi olsa doktorun usgde de suyun azaldigini farkederdi . Saglikla al bebegini kucagina insallah 🤍
Teşekkür ederim 🙂 hareketleri normal çok şükür

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Akinti oluyor hepimizde canim , seninde normal cikmiş zaten sağlıkla gelsin inşaallah 👶

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte akıntı normal amniyotik sıvı değilse panik yapma cnm

Tüm sayfalar yüklendi.