Suni sancı alacağım hanımlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Suni sancı alacağım hanımlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı alacağım hanımlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miraçınannesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yarın kontrole gideceğim eğer doğum olmazsa gelecek hafta suni verecek doktorum ama yarın günüm bitiyor zaten yarın istesem suniyi diye düşünüyorum hanımlar kendi sancım yok ama açılmam vardı Bi kaç cm ama sancı 0. Kakasını yapar falan diye korkuyorum. fikir verin sizce yarın mı isteyim suniyi yoksa bekleyim mi
Canım ona Dr karar verir diye düşünüyorum bilemedim. Ama illa kendi sancım gelsin diye bekleme ben iki doğumumu da suni sancı ile yaptım kendi sancınla arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum

Racamize_4

Kayıtlı Üye
rank
Yarın kontrole gideceğim eğer doğum olmazsa gelecek hafta suni verecek doktorum ama yarın günüm bitiyor zaten yarın istesem suniyi diye düşünüyorum hanımlar kendi sancım yok ama açılmam vardı Bi kaç cm ama sancı 0. Kakasını yapar falan diye korkuyorum. fikir verin sizce yarın mı isteyim suniyi yoksa bekleyim mi
Acikliginda varmis ne guzel hic bekleme b3nde 2. Dogumumu suni sanciyla yaptim daha hizli oluyor hem

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ona Dr karar verir diye düşünüyorum bilemedim. Ama illa kendi sancım gelsin diye bekleme ben iki doğumumu da suni sancı ile yaptım kendi sancınla arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum
Doktor söyledi zaten suni vereceğim diye eğer kendi sancım gelmezse ve sancım yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acikliginda varmis ne guzel hic bekleme b3nde 2. Dogumumu suni sanciyla yaptim daha hizli oluyor hem
Ayy böyle yorumlar geldikçe mutlu oluyorum neden bilmiyorum 🙈 yarın gidicem bakalım inşallah açılmam ilerlemiştir öyleyse söyleyeceğim

Hiç korkma canım Allah yâr ve yardımcın olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah suni sancı abartıldığı gibi değil bunu bil isterim
Çok teşekkür ederim canım 🥰☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doktor söyledi zaten suni vereceğim diye eğer kendi sancım gelmezse ve sancım yok

Ayy böyle yorumlar geldikçe mutlu oluyorum neden bilmiyorum 🙈 yarın gidicem bakalım inşallah açılmam ilerlemiştir öyleyse söyleyeceğim

Çok teşekkür ederim canım 🥰☺️
Sağlıkla alırsın kucağına İnşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar