Suni sancı lütfen yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra demir tarafından oluşturulan Suni sancı lütfen yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,320 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı lütfen yardım
Konbuyu başlatan Büşra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Büşra demir

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun ben kendim için korkmuyorum bebeğim için korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel paralı değil mi ben 1 yıldır evliyım bazı olaylardan dolayı evden ayrıldık kiradayız sıkıntılı bir Durumdayız
Ewet paralı tabi de saglık işte bu ne yaparsın. Ben iki doğumdada cok para döktüm bende kiradaydım o zamanlar yeni ewliydim borcluyduk ama yapacak bişi yok epiduralsiz dopuramıyorum o yüzden özele gittim. Ama 3.de cok asagıdaydı zaten diye gerek kalmadı epidurale iyi de oldu bi acıdan ama yine de özele gittik. Allah razı olsun eşim öle paradan kısan bize deger vermeyen bi adam değildir ama yine de erkekler kıymet bilmez bacım sen saglığına bak. Zaten em daha ilk dogumunmuş baska cocuk olunca özele gidemeyebiliyorsun çünkü onların ihtiyaclatı için kendinden kısıyorsun her konuda.

Büşra demir

Kayıtlı Üye
rank
Ewet paralı tabi de saglık işte bu ne yaparsın. Ben iki doğumdada cok para döktüm bende kiradaydım o zamanlar yeni ewliydim borcluyduk ama yapacak bişi yok epiduralsiz dopuramıyorum o yüzden özele gittim. Ama 3.de cok asagıdaydı zaten diye gerek kalmadı epidurale iyi de oldu bi acıdan ama yine de özele gittik. Allah razı olsun eşim öle paradan kısan bize deger vermeyen bi adam değildir ama yine de erkekler kıymet bilmez bacım sen saglığına bak. Zaten em daha ilk dogumunmuş baska cocuk olunca özele gidemeyebiliyorsun çünkü onların ihtiyaclatı için kendinden kısıyorsun her konuda.
Allah şükür doğurdum ama öldürdüler beni resmen

Sinem Almira

Kayıtlı Üye
rank
40 haftalık olduk sancı az var açılma yok doktor pazartesi günü gel suni sancı vereceğiz dedi suni sancı verince açılma oluyor mu zor mu normal sancılara göre lütfen yardımcı olun çok korkuyorum 😐😑
Ben kızımı suni sancıyla doğurdum 41 hafta 2 gunluk tu benim sancım azdı bir gun bekledim hastanede sureklı ntsde bağlı kaldım ıkı saat baglı kaldığım bile oldu ama acılmalarım oluyor az az oluyordu süni sancı kolay ve hızlı acılmaya hızlı doguma destekçi oluyor. Normal sancı gıbı yavas yavas veriyorlar sancıyı normal sancı gibide bir anda yukseltıyolar

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk dogumda kendi sancımla gıttım suni verdiler yetersiz diye ikinci de sunu ile baslattılar 2 cı daha kolay geldi bana sancı yonunden dogum suni verir vermez sancı gelmiyor zaten bi 4 5 saat sonra sancıları hissetmeye baslıyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar eger suni ile dogum baslatıp dogum yapacaksanız gece mutlaka uyuyun uykusuz kalmayın sakın kahvaktınızı yapın sonra gidin hastaneye uzun bi surec oluyor acıkırsınız ve uykusuz kalırsanız doguma hal kalmıyor
Valla canim ben 9 yıl önce dogurdugumda suni yi yedim beni perşembe yatırdılar gece 12 den sonra hiç bişey yedirmediler bana ama sabah 7 de suni yi verdiler öğleden sonra 1.30 da doğdu kizim ben 3.5 da çıktım dogumhaneden dikislerim çok fazlaydı bide dikiş tutmadı ilkbasta yeniden diktikleri için okadar saat durdum 4 de anca karnimi doyurabilmistim o zamanlar halim dermanim kalmamıştı doğumdan sonra da yatağa geçerken beni yurutmuslerdi dogumhaneden çıkarken öyle çıkmıştım ama bana niye yemek yedirmediler ki o zamanlar😀bak aklima takıldı şimdi ikinci doğumda ogleden sonra sancilandim 4 de 5 de hastaneye gittik 8.45 de akşam doğdu kizim üçüncü de de gece 3 de suyum geldi 4 e doğru evden ciktik 5 de de bebisim dogdu bu 4 uncu bakalım bu nasıl olacak 32 haftalikken dönmüş paşam şimdi 36+5deyiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar