Sorum var Suni sancı nsldır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamiş anne 🤰🤰 tarafından oluşturulan Suni sancı nsldır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,827 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı nsldır
Konbuyu başlatan Hamiş anne 🤰🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+3oldum hala sancım yok açılmamda yarın suni sancıyla doğum yapacam suni sancı nsldır bilginiz var mı
Ben iki cocugumuda sancım olmadan doğurdum suni sancı ile oğlumda ameliyat masasında verdiler ama acilmam olmayınca. Sezaryan oldum kızımda ise aksam 7 de verdiler tam 16 saat çektim sancı ama intihap yaptı genital bölgede verilince. Oda sezaryan oldu geberdim o danciyi çekerken kemiklerim kiriliyordu sanki oda sezaryan oldu intihap yüzünden dokunamadi doktor şuan gene hamileyim. 29 haftalık ama bu erkenden sahte sancı veriyor bakalım hayırlısı.seninde hakkında hayırlısı olsun sagsalim kucağına alırsın ins bebegini

Hamiş anne 🤰🤰

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı İnşaALLAH canım sağ salim kucağına alırsın bebişini Allahın izniyle 🙏🤲
Amin canım teşekkürler sizlerde öyle inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben iki cocugumuda sancım olmadan doğurdum suni sancı ile oğlumda ameliyat masasında verdiler ama acilmam olmayınca. Sezaryan oldum kızımda ise aksam 7 de verdiler tam 16 saat çektim sancı ama intihap yaptı genital bölgede verilince. Oda sezaryan oldu geberdim o danciyi çekerken kemiklerim kiriliyordu sanki oda sezaryan oldu intihap yüzünden dokunamadi doktor şuan gene hamileyim. 29 haftalık ama bu erkenden sahte sancı veriyor bakalım hayırlısı.seninde hakkında hayırlısı olsun sagsalim kucağına alırsın ins bebegini
Amin canım teşekkürler sizlerde öyle inşallah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+3oldum hala sancım yok açılmamda yarın suni sancıyla doğum yapacam suni sancı nsldır bilginiz var mı
Kuzum suni sancı ile doğum yapacaksan sana şimdiden şunu soyleyebilirim yarına kadar bol bol açılma hareketleri yap en azından açılman olur suni sancı çekmek zor .. ama rabbim yardım eder insalalh bebeğini sağlıkla kucağına al

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Balım suni sancı çok kötü ve çok zor sancılar ardı ardına geliyor ve anneye hiçbir şekilde dinlenme şansı vermiyor bugün bol bol squat yap benim eşi pazartesi işe gidiyordu ve ben doğumda yanımda olsun istiyordum pazar günü bol bol squat yaptım onun akşamı nişanın geldi ve sancılarım gelmeye başladı sanada öneriyorum 🥰🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Balım suni sancı çok kötü ve çok zor sancılar ardı ardına geliyor ve anneye hiçbir şekilde dinlenme şansı vermiyor bugün bol bol squat yap benim eşi pazartesi işe gidiyordu ve ben doğumda yanımda olsun istiyordum pazar günü bol bol squat yaptım onun akşamı nişanın geldi ve sancılarım gelmeye başladı sanada öneriyorum 🥰🥰
Katılıyorum sana cnm inslalah açılması olur yarına kadar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla kuzum ben 24 saat suni aldım ama tık yoktu bende doktorlar acı eşiğin çok yüksek demiştş kişiiden kişiye göre değişir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar