Sorum var Suni sancı 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Suni sancı 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,940 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı 😭
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler 39+1 olduk 3. Gebeliğim yine belirti yok yalancı sancılar gelip gidiyor öyle iki cocugumuda suni sancıyla dogurdum hatta bu gebeliğim peşpeşe 1 yıl olcak tam arada yine sancım yok yine suni sancı yicez galiba kurtulusumuz yok 😭dogumu yaklasan anneler sizde durumlar nasıl

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler 39+1 olduk 3. Gebeliğim yine belirti yok yalancı sancılar gelip gidiyor öyle iki cocugumuda suni sancıyla dogurdum hatta bu gebeliğim peşpeşe 1 yıl olcak tam arada yine sancım yok yine suni sancı yicez galiba kurtulusumuz yok 😭dogumu yaklasan anneler sizde durumlar nasıl
36+1 birim bendede yalancı sancılar oluyor şimdi bile var 😣😣 ilk doğumum sancılarına başlamıştı üstüne suni sancı da verdiler bu doğumumda inşallah vermezler 😣😣Suni sancı çok kötü çok acı verici 😣😣😣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bol bol sıcak duş al özellikle belini suya tut eğer sıkıntın yoksa ilişkiye gir birde ananas ada çayı hurma ye

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Vallah ben artık 41 oluyor henüz ne sancim var nede bir şey 🥴çok rahatım 42 kadar bekleyecek galiba oğlum 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun canım benim

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Vallah ben artık 41 oluyor henüz ne sancim var nede bir şey 🥴çok rahatım 42 kadar bekleyecek galiba oğlum 😍
Doktor beklemicek canım 2. Bebegimdede 40+1 de yatırdı suni sancıyla dogurttu yarın kontrolüm var gün verir heralde yatış için 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun canım benim
Amin canım cümlemizin inşallah 🤲

Canım bol bol sıcak duş al özellikle belini suya tut eğer sıkıntın yoksa ilişkiye gir birde ananas ada çayı hurma ye
Hepsini deniyorum canım adam kacıyor artık cocuga zarar vercez diye deli misin sen ne ilişkisi diyor 😬

Allah yardımcın olsun kuzum suni sancıya normal sancıdan daha zor diyorlar 🤦🏻‍♀️ Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin sagol canım cümlemizin inşallah 🤲 hic kendi sancımla gitmedim doguma kızımdada 42.haftaya kadar bekledik ne sancı vardı ne birsey 2. Cocugumda 40+1 özelde fazla beklemiyorlar suni sancıyla yatıs verdiler bebek dogum esnasında tuvaletini yaptı iyiki bekletmemişler hormonlu gıdalardan mı neyden bilmiyorum sancı problemi aldo basını gidiyor gercekten cevremde de cok duyuyorum artık sancısı gelmiyor insanların mecbur suni sancı veriyorlar allah sonumuzu hayretsn gercekten herseyin düzeni bozuldu 🤦‍♀️

36+1 birim bendede yalancı sancılar oluyor şimdi bile var 😣😣 ilk doğumum sancılarına başlamıştı üstüne suni sancı da verdiler bu doğumumda inşallah vermezler 😣😣Suni sancı çok kötü çok acı verici 😣😣😣
Cok zor gercekten cok yoruluyor insan halsiz düşüyor artık yürü et belin kopucak gibi oluyor bir yandan 😭

Pazartesi belli olcak benim kontrol var ama nst de flan birsey cıkmıcak yine biliyorum yatıs yapcan su gün gel dicek kesin 😭 o kadar yürü et iş yap hic durmuyorum yerimde banamısın demiyor 😭

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar