Sünnet oldu oğlum bisey sormak istiyorum 🌹🦋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Sünnet oldu oğlum bisey sormak istiyorum 🌹🦋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet oldu oğlum bisey sormak istiyorum 🌹🦋
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım surda kayinvalidene çok şey yazmak isterdim ama neyse sen doktorun dediğini yap
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sağlıkla kurtul geçmedi senin günlerde bana 😀

Çok saol kuşum Allah razı olsun 🌹 arkadşlarda doktrun dediqni yap dediler senin qibi öyle yapicam 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım surda kayinvalidene çok şey yazmak isterdim ama neyse sen doktorun dediğini yap

Allah razı olsun kuzum valla bana da artık geçmiyor 😂😂 sağ salim bende alsaydım yakışıklı prensim🤲🏻

MasaAllah kuşum hayrlica kucaqna almayi nasıp etsin rabbim 😃🥰😍😍
Amin kuzum benim 😘

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün oqlum sünnet oldu çok şükür kurtuldum qibi birde iyileşirse 🤲🌹 4 yaşında. Çok şükür nazi niyazi aqlamasi sızlamsi yok sadece korkuyor bisey olack diye. Bna Doktor qünluk sadece tentitriod damlatmami söyledi 4 qün boyunca. Buqun sarqiyi açtım damlattim. Ama kayinwalidem tentitriod damlatma krem sür. Tentitriod çabuk iyilestirir ciq kalır krem sür kendi yawas yaws iyilessin diyor. Ciq kalırsa sürekli acirmıs. Sizler nasil yaptınız benimle paylaşırmsnz doktrun izinden qitme taraftarıyım ama yinede bilemedm
Ah şu kayınvalideler doktordan iyi biliyorlar heralde keske okusalarmısta doktor olsalarmıs oturdukları yerden karısmasalarmıs herseye sen işin uzmanını dinle canım onlara bakarsan yandın

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün oqlum sünnet oldu çok şükür kurtuldum qibi birde iyileşirse 🤲🌹 4 yaşında. Çok şükür nazi niyazi aqlamasi sızlamsi yok sadece korkuyor bisey olack diye. Bna Doktor qünluk sadece tentitriod damlatmami söyledi 4 qün boyunca. Buqun sarqiyi açtım damlattim. Ama kayinwalidem tentitriod damlatma krem sür. Tentitriod çabuk iyilestirir ciq kalır krem sür kendi yawas yaws iyilessin diyor. Ciq kalırsa sürekli acirmıs. Sizler nasil yaptınız benimle paylaşırmsnz doktrun izinden qitme taraftarıyım ama yinede bilemedm
Bende 1 ay önce sünnet ettirdim oğlumu canim banada sadece krem vermişti doktor enfeksiyon kaptı sonra sari su verdi sağlık ocağı doktoru günde 4 kez 5 dk suda tutuyordum tentürdiyot kullansaymisim bende keşke enfeksiyon kapmazdi malum yerlerinde durmuyor lar 🤷 cok geçmiş olsun canım

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun cnm bnm oglumda 4 bucuk aylik simdi sunnet ettir daha cabuk iyilesir diyorlar ama korkuyorum daha kucucuk agzi var dili yok biryeri agridiginda soyleyemez bile

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum valla bana da artık geçmiyor 😂😂 sağ salim bende alsaydım yakışıklı prensim🤲🏻

Amin kuzum benim 😘
Alırsın alırsın inşallah kız biz maşallah üç aylık olduk sen sanki hala duruyon neden öyle oldu ki 😀

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun cnm bnm oglumda 4 bucuk aylik simdi sunnet ettir daha cabuk iyilesir diyorlar ama korkuyorum daha kucucuk agzi var dili yok biryeri agridiginda soyleyemez bile
Banada kalırsa yaptr kurtul kuşum. Oqlum 4 yasnda aqrsi sızısı ws olmadı. Sadece acıyacak korkusu oldu onuda atlattık. Oqlumla sünnet olan daha yaşını doldurmamış çocuk wardi, sünnet oldu benim oqlum korkudan aqladi onda tık yoktu çünkü bisy bilmiyordu.

Tüm sayfalar yüklendi.