Sünnet oluyor oğluşum 💙🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Sünnet oluyor oğluşum 💙🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,753 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet oluyor oğluşum 💙🤲
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr bugün saat 2de oğlum sünnet olacak azıcıkta olsa narkoz alacak iki gözüm iki çeşme oldu kendime engel olamıyorum çok duygusalım bugün dualarınızda bizi unutmayın bakalım nasıl bir süreç olacak çok korkuyorum 🤲💐

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım simdiden insallah hemen ıyılesır pasa 💕💙🧿
Sağol canımm inşaAllah 🤲❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Damatlığını da görürsün inşallah canım 🥰
Sağol canımm inşaAllah 💜💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Damatlıgınuda gör inşallah cnm
Sağol canım inşaAllah 🧡🧡

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr bugün saat 2de oğlum sünnet olacak azıcıkta olsa narkoz alacak iki gözüm iki çeşme oldu kendime engel olamıyorum çok duygusalım bugün dualarınızda bizi unutmayın bakalım nasıl bir süreç olacak çok korkuyorum 🤲💐
Sünneti devlette mi özel kurumda mu yaptırıyosunuz neden narkoz verdiler kaç yaşında ki. Allah güzel günlerini göstersin evladınızın

Canım hayırlı olsun korkma Allahın izniyle bişey olma sen panik filan olma ki oğlunda korkmasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar