Survivor'da erkekler göz banyosu yapar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Survivor'da erkekler göz banyosu yapar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,175 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Survivor'da erkekler göz banyosu yapar
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kocalariniz bu akşam ekranlara bakar artık Survivor'da açık saciklar çok ya bizde onu izliyoz vay anasını bu işin
Canım kapat gitsin çıldıracağına eşinle konuş rahatsız oluyorum diye. O tür programlarda ailenle oturup da izlenecek gibi değil ki. Allah ıslah etsin onları

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
22 haftay girdik cmm aynn kıyafetleri plaj gibi dedim laf soktum
Annemle izliyorlar bende öle baktım sinirli sinirli bana bakıyordu pis adam
Canım kapat gitsin çıldıracağına eşinle konuş rahatsız oluyorum diye. O tür programlarda ailenle oturup da izlenecek gibi değil ki. Allah ıslah etsin onları
Amin kuzum onu deil afedersin baride ordaki erkekler azginliklarini alsın bari napacan erkek sonuçta ya çok kızdım inan ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben eşime dedim açık saciklara bakma ben rahatsız oluyom diye oda mi yasak TV oğlum lan diyo yarışma ben seviyom diyo önce işten gelince açtı geri ATV ye döndü yarismaya sonrada anneme soruyo 2 saat sonra anne hangi kanalı açım Survivor acım mı bana nispet yapiyo sanırsam bende sürat astım ayy ne iğrenç gitmişler bide podyuma çıkmışlar bu ne öle dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Agirlimi kattım cnm kocama ama yinede 3rkek işte inat aksi o şey kötü niyetle bakmiyomus bana güven artık diyo önce hep öle diyodu sen benim namusum oldun diyo ben giysem öle çıksam yemin billah bosar beni ama şu kızım doğsun sağ salim yemin ederim ki açık saçık giyilmezsek üzgünüm kızlar bizi bu hale kocam getirdi tattiracam ona 0 bedene dusucem gorecek o

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.