Süt alerjisinde ek gıdaya geçiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Süt alerjisinde ek gıdaya geçiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,299 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt alerjisinde ek gıdaya geçiş
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Yeni dönemin lanetlerinden süt alerjisi..
Bebeklerinde süt alerjisi olan anneler bebeklerinizde ek gıdaya nasıl geçtiniz? malum yoğurt peynir süt vs tüketemiyorlar. Bu bebeler nasıl kahvaltı yapacak 😁
Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim 😊

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Oncelıkle cok gecmıs olsun canım Benim kızımda da vardı sut alerjısı canım meyve purelerı ile basladım ek gıdaya elma armut havuc patates bunlardan yiyordu yogurtu 10 aylıkken doktor konturolunde yemeye basladı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet en erken 3 yasında gecıyormus sizinde mı cocugunuzun alerjısı var belirtileri nasıldı
Belirtileri neler nasıl anladınız?
Yanaklar Pütür pütür alerjik kırmızı noktalar köpüklü dışkılama ve dışkıda kan süt ürünü tükettiğim günlerde çocuk bağıra bağıra yapıyodu kakasını avaz avaz sonra kakasında kan görünce götürdük doktora süt alerjisi dediler.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yanaklar Pütür pütür alerjik kırmızı noktalar köpüklü dışkılama ve dışkıda kan süt ürünü tükettiğim günlerde çocuk bağıra bağıra yapıyodu kakasını avaz avaz sonra kakasında kan görünce götürdük doktora süt alerjisi dediler.
Anladımm belirtilerini daha önce duymamıştım çok geçmiş olsun canım 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar