Süt parasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Süt parasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt parasi
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Sukran Rabia

Kayıtlı Üye
rank
Doğum parasını alacaksınız pttden süt parasi da eşinizin sigortasına yatırılıyor eşinize verilecek eşinizde size verecek

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Doğum parası için başvuruya gerek var mı ne zaman yatar
Doğum parası İcin bebeğin kimliğiyle birlikte pttye gidiyorsun canım bildiriyorsun 1 ay icinde para yatıyor 2.dogumda 400 lira yatıyor 3.dogum da 600 lira vs. Ben dogum yaptıktan sonra kızımın kimliği cıkınca eşim pttye gidip basvurmustu. Kırkım cıkınca da ben gittim parayı cektım gönlümce harcadım😅🤣

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doğumdan yaklaşık 1 ay sonra yattı para gidip aldım. Bi başvuru yapman gerekmiyor çocuğun kimliğini çıkarmaya gidince zaten oradakiler söylüyor sana.
Teşekkürler cnm kimlik hemen ciktida PTT ye sormadım gidip sorayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum parası İcin bebeğin kimliğiyle birlikte pttye gidiyorsun canım bildiriyorsun 1 ay icinde para yatıyor 2.dogumda 400 lira yatıyor 3.dogum da 600 lira vs. Ben dogum yaptıktan sonra kızımın kimliği cıkınca eşim pttye gidip basvurmustu. Kırkım cıkınca da ben gittim parayı cektım gönlümce harcadım😅🤣
Ohhh iyi yapmışsın cnm ☺️ kimlik doğumdan sonra çıktı ama gidip basvurmadim hiç aklıma gelmedi kızım 2. Ayını bitirdi yarın bı gideyim süresi var mı acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohhh iyi yapmışsın cnm ☺️ kimlik doğumdan sonra çıktı ama gidip basvurmadim hiç aklıma gelmedi kızım 2. Ayını bitirdi yarın bı gideyim süresi var mı acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar