Sorum var Süt pompası önerisi

• Konbuyu başlatan Taze gebe
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Taze gebe tarafından oluşturulan Süt pompası önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 627 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt pompası önerisi
Konbuyu başlatan Taze gebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir Mucize

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Arkadaşlar selam herkese. 20 haftalik gebeyim. Dogumdan 2 ay sonra ise baslayacagim için sut pompasi almaliyim. Neler tavsiye edersiniz? Lansinoh elektrikli nasildir?
Aleyküm selam Baby mom marka çiftli elektrikli göğüs pompası olabilir. Masaj özelliği çok kademeli olması led özelliğiyle kullanışlı.En son kademeyi bile açmaya bazen gerek duymuyorum güç seviyesi çok iyi memnunum tavsiye ederim❣

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar selam herkese. 20 haftalik gebeyim. Dogumdan 2 ay sonra ise baslayacagim için sut pompasi almaliyim. Neler tavsiye edersiniz? Lansinoh elektrikli nasildir?
Ilk mamajoo kullandım tekli elektrikli, 6 ay sonra bozuldu, lansinoh çiftli elektrikli aldım. Ilk önce lansinoh almadığıma pişman oldum ,çiftli olduğu için zamandan tasarruf ediyorum ve çok sessiz çalışıyor. Memnunun herkese tavsiye ederim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilk mamajoo kullandım tekli elektrikli, 6 ay sonra bozuldu, lansinoh çiftli elektrikli aldım. Ilk önce lansinoh almadığıma pişman oldum ,çiftli olduğu için zamandan tasarruf ediyorum ve çok sessiz çalışıyor. Memnunun herkese tavsiye ederim.
Lansinoh eksi yönü usb girişi olmaması sadece prize takılıyor, artı yönü pilli de olması her yerde süt sağımı yapılabilir.

Tüm sayfalar yüklendi.