SÜT VERİLİR Mİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde slnylmzz tarafından oluşturulan SÜT VERİLİR Mİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 265 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı SÜT VERİLİR Mİ
Konbuyu başlatan slnylmzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğim 1 yaşına geldi bebelac devam sütünden normal pastörize edişmiş içimin pınarın devam çocuk sütlerine geçmek istiyorum bu konu tartışmaya açık bir konu verme diyen de çok ver diyen de siz ne düşünüyorsunuz
1 yaşını geçiyor ise eğer su ile yarı yarıya karıştırıp verebilirsin kuzum bende kızıma öyle veriyorum sütu sade verirsen kabızlık oluyor canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bebeğim 1 yaşına geldi bebelac devam sütünden normal pastörize edişmiş içimin pınarın devam çocuk sütlerine geçmek istiyorum bu konu tartışmaya açık bir konu verme diyen de çok ver diyen de siz ne düşünüyorsunuz
Ben ogluma 2 yasindan sonra vermeye baslamistim ve sutunun icine kabiz olmamasi icin zeytinyag koyuyordum canim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Pastörize süt değil de güvenilir yerden aldığın evde kendin kaynattigin sütü suyla karıştırıp versen daha yararlı olur canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar