Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Irem6161. tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,398 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan Irem6161.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Ilk gebeligimde 7. Aylarda sütüm vardi ama şuan hic sertleşme sıvı falan yok büyüme yok sizde nasildi doğumda gelir diyen oluyor

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim cnm göğsü lerim hiç büyümedi yumuşak ve hiç sıvı falan gelmiyo açıkçası bende sütüm olmuycak diye korkuyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim cnm göğsü lerim hiç büyümedi yumuşak ve hiç sıvı falan gelmiyo açıkçası bende sütüm olmuycak diye korkuyorum
Korkmayın gelir Allah'ın izniyle benim arkadaşım 26 haftalık doğum yaptı sütü o gün geldi ama ne yazıkki bebek içmedi şimdi 4 yaşına girecek

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde 7 aylik falandim geldi sisti falan 35 haftalik doğmuştu zaten simdi bos olunca acabalarda kaldim insalhh sutumuz bol olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ilk canım 🤗
Allah kolaylik versin dogumda sutumuz bol olsun 😊

Benimde ilk canım 🤗
İnşAllah cnm ilk gebeliğim bilgisizim
Kac ayliksiniz acaba

Benimde ilk canım 🤗
İnşAllah cnm ilk gebeliğim bilgisizim
Kac ayliksiniz acaba
Canim bendede yok idi simdi dogum yapali 5 gun oldu ust bas kalmiyor🤦🏻‍♀️🤣sanki beton gezdiriyorum goysumde😁
Maşallah canim ya benimde ilkim oyleydi simsi bos gibiler dogumdan sonra yazcam buraya 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar