Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,136 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Süt
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Ben evde mayalıyorum 5 kilo süt alıp evde mayalıyorum 10 gün yetiyor. 20 liraya alıyordum 5 kiloyu şimdi 25 olmuş. Varya inekten korkmasam inek alır beslerdim müsait yerim var zaten inek için ama ineklerden korkarım o sorun işte 🤣

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnsanda Allah korkusu olur biraz ya yazık günah değilmi millete 40 lira nedir ya manyak mı bunlar haberlerde bile sütün kilosu 5 lira dediler 5 liradan 5 kilo 25 yapıyor. Burdakilerde ona göre satmaya başladı. Daha pahalıya satamazlar. Sizin orda Allah korkusu mu yok ne
Valla bilmiyom canim gecen hafta 40 a aldim hep aynı yerden alıyorum sütü yaglı guzel ama 40 a aldım malesef cocuklar da yedıgı ıcın hazır asla almam mecbur 40 a devam 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
İnsanda Allah korkusu olur biraz ya yazık günah değilmi millete 40 lira nedir ya manyak mı bunlar haberlerde bile sütün kilosu 5 lira dediler 5 liradan 5 kilo 25 yapıyor. Burdakilerde ona göre satmaya başladı. Daha pahalıya satamazlar. Sizin orda Allah korkusu mu yok ne

İstanbul da 5kg süt 40lira mahalleye sütçü geliyor İstanbul'da herşey pahalı
Allah yardımcınız olsun cnm. Bu sütçü ler de varya ne bilem. Burdan 4 Lira 75 krş a alıyorlar kilosunu şehirde 40 a satiyorlae
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bilmiyom canim gecen hafta 40 a aldim hep aynı yerden alıyorum sütü yaglı guzel ama 40 a aldım malesef cocuklar da yedıgı ıcın hazır asla almam mecbur 40 a devam 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Bir gün inek korkumu yenip inek beslersem gelin benden alın ben size 25 satarım. İlk alışınız bedava sonra parayla. Ayağınız alışsın 🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar