Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Egebaby tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 467 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan Egebaby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir sorum olcak memede kalan sutu pompayla sagiyorum hergun sut posetine topluyorum buzdolabinda bekletiyorum ustune ekliyorum sonra buzluga atiyorum . Dolapta 6 saati gecirmeden buzluga koyuyorum sizce dogrumu yapiyorum siz nasil kalan sutu topluyor sakliyorsunuz biraz bilgi alisverisi yapsak bu konuda☺️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir sorum olcak memede kalan sutu pompayla sagiyorum hergun sut posetine topluyorum buzdolabinda bekletiyorum ustune ekliyorum sonra buzluga atiyorum . Dolapta 6 saati gecirmeden buzluga koyuyorum sizce dogrumu yapiyorum siz nasil kalan sutu topluyor sakliyorsunuz biraz bilgi alisverisi yapsak bu konuda☺️
Canım benim oğlum yoğun bakımda yattığında sağıp götürüyordum yoğun bakım hemşireleri bir sapımla diğer sağımı aynı poiete koymamamk söylemişlerdi yani sağdığını kaldır bir daha paketin ağzını açma demişlerdi buz solabinda 3 gün kadar saklayabiliyorsun buzlukta 3 ay ev ırtamında. 22 derecede 3 saate kadar durabiliyor

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlum yoğun bakımda yattığında sağıp götürüyordum yoğun bakım hemşireleri bir sapımla diğer sağımı aynı poiete koymamamk söylemişlerdi yani sağdığını kaldır bir daha paketin ağzını açma demişlerdi buz solabinda 3 gün kadar saklayabiliyorsun buzlukta 3 ay ev ırtamında. 22 derecede 3 saate kadar durabiliyor
Aa ben kalan sutu sagip ikisinide ayni torbaya dokuyorum . Gun boyu kalan sutu sagiyorum zaten oda bir poset yapiyor . Bundan sonra ayiririm internette denk gelmedim ayri koyun diye . Gelmis gecmis olsun sizede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar