Süte alerjide ilk deneme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Süte alerjide ilk deneme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süte alerjide ilk deneme
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumun süt alerjisi vardı Doktor tavsiyesiyle Bugün ilk defa deneme yaptım 30 dakika oldu yoğurt verili herhangi bir tepki yok acaba kaç saat sonra alerji yapmaya başlar ya da alerji yapmadığını nasıl anlayabilirim Normalde yüzünde sivilce çıkıyor acaba bu sefer farklı bir tepki gösterebilir mi yani vücudunda pişik gibi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar oğlumun süt alerjisi vardı Doktor tavsiyesiyle Bugün ilk defa deneme yaptım 30 dakika oldu yoğurt verili herhangi bir tepki yok acaba kaç saat sonra alerji yapmaya başlar ya da alerji yapmadığını nasıl anlayabilirim Normalde yüzünde sivilce çıkıyor acaba bu sefer farklı bir tepki gösterebilir mi yani vücudunda pişik gibi
Canim aksama kadar gözlemle reaksiyonda yüzünde egzama gibi kızarıklıklar oluşursa gozlerinin üstü alti veya dışkısı sümüklü kanli olursa bile bunlar alerjisiye tepki veriyor demekki

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim şuan dışkısı hafif mukuslu balgamı var doktor dışkıyla atıcak dedi ama
20230529_111644.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak dun larene babasi cok az makarna vermis larenin de yumurtaya karsi alerjisi oldugu icin direk sabaha kadar yuzu bu hale geldi benim bildigim diskida mukus olmasi alerjisinin reaksiyon gostermesi çünkü ilk larenin alerjisinin tespiti diski cunku biz kanli mukusla diskidan dolayi hastaneye muraccat ettik ve testler yapıldı alerjik.biir bebek oldugu cikti

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4175

Bak dun larene babasi cok az makarna vermis larenin de yumurtaya karsi alerjisi oldugu icin direk sabaha kadar yuzu bu hale geldi benim bildigim diskida mukus olmasi alerjisinin reaksiyon gostermesi çünkü ilk larenin alerjisinin tespiti diski cunku biz kanli mukusla diskidan dolayi hastaneye muraccat ettik ve testler yapıldı alerjik.biir bebek oldugu cikti
peki yoğurdu 3 gun kuralına uyarak mi veriyim yoksa bugünlük yeter mi geçmiş olsun laren hanima 💜

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumun da vardı yüzü kızardı direk birde ağız çevresinde oluyor yada kakasina bakman lazım şuan kaç yaşında canım bebeği n biraz dikkat et geçti zannediyoruz ama geçmiyor inan et geçen benim oğlan çok kötü idi iki yaşında

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumun da vardı yüzü kızardı direk birde ağız çevresinde oluyor yada kakasina bakman lazım şuan kaç yaşında canım bebeği n biraz dikkat et geçti zannediyoruz ama geçmiyor inan et geçen benim oğlan çok kötü idi iki yaşında
7 ayina girdi canim şuan herhangi bir tepkime yok

Aşkım kuralına uyarak ver 3 gün bir dene durumuna göre vermezsin Eğer hiçbir yüzünde Reaksiyon göstermezse devam et ama Reaksiyon gösterirse vermeyi kes
Tamam canimm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlanın mide bağırsak alerjisi var alerji olan bişey yediği zaman 24 saat kusuyor. Bakalım haftaya bizde yoğurt tadımına başlayacağız doktor kontrolünde. Şimdilik pirince karşı alerjisi çıktı. Alerji olduğu durumlarda birkaç saat sonra sancı, kakada kan, kusma, vücutta kabarıklık kendini gösterirse denemeyi bırak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar