Sorum var Sütüm gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma Nur tarafından oluşturulan Sütüm gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm gelmiyor
Konbuyu başlatan Fatma Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Fatma Nur

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar cumartesi gecesi normal doğum yaptım fakat hala sütüm gelmedi emzirmeye çalışıyorum sağıyorum bol bol su içiyorum lohusa şerbeti felan yok ne yapmam gerekiyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar cumartesi gecesi normal doğum yaptım fakat hala sütüm gelmedi emzirmeye çalışıyorum sağıyorum bol bol su içiyorum lohusa şerbeti felan yok ne yapmam gerekiyor
Bende bugün doğum yaptım tam anlamıyla sütüm gelmiyor ama meyve suyu içiyorum birde bizde bulamaç yaparlar yeni doğum yapmış kadınlara halam yapmıştı onu yedim biraz geliyor sanki

A

Adsız anne adayı

Guest
Sana tek tavsiyem stres yapma ben yaptım sütüm yeterli gelmiyor evladima yetemiyorum deyip çok ağladım benim yaptığım hatayı sen yapma süt yapıcı en önemli şeyin Su olduğunu da unutma sağlıkla büyüt evladıni 💐

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun canım mevsim meyvelerinden komposto yap iç pişmiş soğan pekmez bunlar çok süt yapar dene en önemlisi bebeğin emdikçe sütün artacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar