Sütüm gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Sütüm gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm gelmiyor
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bebeğim 25 günlük oldu sütüm var ama çok yetersiz mama takviyesi yapmak zorunda kalıyorum ama vermek istemiyorum aynı durumu yaşayan varmı düzelir mi sütüm nasıl artar

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Mamayı iğnesiz şırıngaya çekin ve bebek memenizi emerken agzının kenarından sızdırarak içirin , o şekilde doyurun bebeginizi , biberon ile değil . Böylece devamlı memenizi emince süt artacaktır inşallah

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bebeğim 25 günlük oldu sütüm var ama çok yetersiz mama takviyesi yapmak zorunda kalıyorum ama vermek istemiyorum aynı durumu yaşayan varmı düzelir mi sütüm nasıl artar
Sütüm yetmiyor diye birşey inanki yok beyin emir komut meselesi yetmiyor gelmiyor deme önce inan sen bebegini yeteri kadar besleyecek güce Allah tarafından sahipsin süt olmamasi imkansız.. süt bebek emdikçe kanalları uyarılır süt oluşur tek yapman gereken sürekli yarım saat arayla bebisini severek emzirmen yüzünü okşayarak emzir inanarak emzir bol su ve doğru beslenmek.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık emzırmen lazım canım bebegıni sıcak suyla yıka gogsunu bol su rezene cayı ayva hosafı dere otu yesıllıkler ceviz bunlar sutunu arttırır bunlardan da tuketmeye calıs mumkun oldukça mamayı verme seni bırakır mama ıcerse cok zor olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar