Sütüm yetmiyor mu😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Sütüm yetmiyor mu😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sütüm yetmiyor mu😢
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler ve anne adayları moralim çok bozuk kızım 34 günlük oldu emziriyorum sütüm geliyor hatta göğüslerim ıslanıyor ama kızım doymuyor aç özellikle üç dört gündür sürekli emziriyorum süt geliyor ama ağlıyor mama yapiyorm 60ml anında içiyor uyuyor 😢 ne yapsam sütüm yeter doyar mamalarda kabızlık yapıyor sütüm boş boş akarken mama içmesi çok üzüyor beni

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Güzel anneler ve anne adayları moralim çok bozuk kızım 34 günlük oldu emziriyorum sütüm geliyor hatta göğüslerim ıslanıyor ama kızım doymuyor aç özellikle üç dört gündür sürekli emziriyorum süt geliyor ama ağlıyor mama yapiyorm 60ml anında içiyor uyuyor 😢 ne yapsam sütüm yeter doyar mamalarda kabızlık yapıyor sütüm boş boş akarken mama içmesi çok üzüyor beni
Kuzum sütunu sağ ver

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bencede sütün boşa akacagına sürünü sag emzirdikten sonra biberonla ver içsin

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Anlattıkların ile duygularıma ve yaşadıklarıma tercüman oldun Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲 benimde oğlum öyle 3 hafta 4 günlük olduk emiyor ama doymuyor ekstra 60 ml mama içince rahatlıyor uyuyor keyifleniyor yoksa uyumaz ağlar bayılacak gibi neden anlamıyorum bende mama ne marka kullanıyorsun
Amin canm amin 🤲 Doğumdan sonra hemşire mama isteyince eşim Aptamil almis sonrada değiştirmedik aslında similac kullanmak istiyordum ama mama değişimine cesaret edemiyorum sen hangi mamayi kullanıyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pompa aldım arada sagiyorum yalnızım evde kucağa da alışık durmuyor fırsat buldukça sagabilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pompa aldım arada sagiyorum yalnızım evde kucağa da alışık durmuyor fırsat buldukça sagabilirim
Kuzum sütunu sağ ver
Sagiyorum arada yinede mama içmeden doymuyor 😢

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yetmesinde ziyade biberona alıştı ise kendisini yormak istemiyo olabilir bebeğin mutlaka mama vermeden önce göğsünü vermeye çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar