Sütümu nasil artıra bilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Sütümu nasil artıra bilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 611 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütümu nasil artıra bilirim
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bebeğim 8 aylik oldu sütüm hiç yok diyecek kadar az artırmak icin ne yapabilirim nolur bilgi verin yedim bana yarıyo resmen ben kilo alıyorum sut olmuyo gün boyu emmese bile göysum ağrımıyo
Bol bol su iç cnm süt yapan bitki çayları var internetten bak al yarar inşallah

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bebeğim 8 aylik oldu sütüm hiç yok diyecek kadar az artırmak icin ne yapabilirim nolur bilgi verin yedim bana yarıyo resmen ben kilo alıyorum sut olmuyo gün boyu emmese bile göysum ağrımıyo
Ben de senin gibiyim yemem içmem tamamem süt üzerine ama artk yemekten tiksindim onlar almıyor kiloyu ben alıyrm mama da içmiyorlar tam işkence.iki çocugum da aynı sıkıntıyı cektm yeme içme ile de öok alakalı oldugunu düşünmüyrm artk biraz da bünye meselesi bence.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ek gıda konusunda nasıl bebegin inşallah iştahlı dır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum Instagram da ebebek sayfasını takip et ordan emzirme danışmanlari var vatsaptan yazar isen eğer çok yardımcı oluyorlar bu konuda

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Rezene iç canım maydonoz gibi yeşil şeyler tüket birde bulgur pilavı iyi geliyor birde anne çayları var ama bolda su iç kafana birşey takma sıkıntı etme

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Sut arttırıcı solgar kullanabilirsin, 2 ser 2 ser gunde 6 tane kullanabiliyorsun. Bana doktor onermisti ben de cok memnun kaldim.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim rezene tohumujun cayini içebilirsin bol su kuru incir hurma papatya cayi yulaf bunlar anne sutunun artirilmasijda cok yardimci oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım öncelikle sütüm olmuyor demeyeceksin beyne olumsuz sinyal gönderirsen vücutta ona göre şekillenir. Hep sütüm var bebeğime yetiyor diye düşün bak gör nasıl artıyor.😊 Sonra günlük bir bardak sulandırılmış pekmez iç hem seni dinç tutar hemde sütünü artırır. Tecrübe ederek söylüyorum 🥰

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle sütüm olmuyor demeyeceksin beyne olumsuz sinyal gönderirsen vücutta ona göre şekillenir. Hep sütüm var bebeğime yetiyor diye düşün bak gör nasıl artıyor.😊 Sonra günlük bir bardak sulandırılmış pekmez iç hem seni dinç tutar hemde sütünü artırır. Tecrübe ederek söylüyorum 🥰
Aynen tsk ederim kuşum pekmez zaten içiyorum inşallah artar bugün biraz kuru üzüm filan yedim

Kuzum Instagram da ebebek sayfasını takip et ordan emzirme danışmanlari var vatsaptan yazar isen eğer çok yardımcı oluyorlar bu konuda
Nasıl yardımcı oluyor yani

Ben de senin gibiyim yemem içmem tamamem süt üzerine ama artk yemekten tiksindim onlar almıyor kiloyu ben alıyrm mama da içmiyorlar tam işkence.iki çocugum da aynı sıkıntıyı cektm yeme içme ile de öok alakalı oldugunu düşünmüyrm artk biraz da bünye meselesi bence.

Ek gıda konusunda nasıl bebegin inşallah iştahlı dır
Evet ek gıdayı çok séviyor herşeyde yiyor şükür acı ekşi dinlemiyo biz antepli olarak herşey yiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen tsk ederim kuşum pekmez zaten içiyorum inşallah artar bugün biraz kuru üzüm filan yedim

Evet ek gıdayı çok séviyor herşeyde yiyor şükür acı ekşi dinlemiyo biz antepli olarak herşey yiyor
Sütün artar canım benim. Afiyet olsun bol bol süt olsun 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar