Sorum var Suyum geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tynlyla tarafından oluşturulan Suyum geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,875 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum geldi
Konbuyu başlatan Tynlyla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tynlyla

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sabah saat 8 de hem Nişan hem suyum aynı zamanda geldi sancim da başladı ama kesildi hastane yatış için yarın sabaha randevu verdi. Şuan hiç sancim yok. Sancim olmadığı için de kabul etmediler. Yarın sabah 7 de suni sanci ile dogumu başlayacaklar. :) çok heyecanliyim:)
Sağlıkla kucağına al 🥰cnm benim de doğum yarın görünüyor takvime göre ama tık yok.. ne su ne sancı..

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına al 🥰cnm benim de doğum yarın görünüyor takvime göre ama tık yok.. ne su ne sancı..
Teşekkür ederim. Benimde su sanci kanama hicbirsey yoktu. Çarşamba günü suni başlatacaklardi dogumumu. Ama kızım sürpriz yaptı bize. Su kanama gelmeden önce çok şiddetli bacak ayak ağrısı çektim o gece hafif ağrılar da başlamıştı öyle sabaha karşı kanama su geldi. Ama sanci dersen şuan hiç yok :) biz şuan 40+3 olduk. Seninde bebisin zamanını doldurup gelecek demek ki

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim. Benimde su sanci kanama hicbirsey yoktu. Çarşamba günü suni başlatacaklardi dogumumu. Ama kızım sürpriz yaptı bize. Su kanama gelmeden önce çok şiddetli bacak ayak ağrısı çektim o gece hafif ağrılar da başlamıştı öyle sabaha karşı kanama su geldi. Ama sanci dersen şuan hiç yok :) biz şuan 40+3 olduk. Seninde bebisin zamanını doldurup gelecek demek ki
Daha ne kadar zaman dolduracak kuzum ☺️ gelmeye niyeti yok inan

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bana herkes arıyor soruyor ne yaptın doğmadı mi diye 😂 cnm acaba bebek pisliğini yutmaz demi sonuçta tahmini doğum yarın görünüyor 12 temmuz 🤔
Bebek stres olursa kakasını yapabilir ama ilerleyen haftalarda oluyor daha çok öyle biliyorum. 38 42 arasi doğuyor bebekler o yüzden birsey olmaz umarım ki 40 daha dolmamış.

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sabah saat 8 de hem Nişan hem suyum aynı zamanda geldi sancim da başladı ama kesildi hastane yatış için yarın sabaha randevu verdi. Şuan hiç sancim yok. Sancim olmadığı için de kabul etmediler. Yarın sabah 7 de suni sanci ile dogumu başlayacaklar. :) çok heyecanliyim:)
Ay ne heycanli. Hayırla güzel sağlıkla kolay şekilde al kucana yavrunu inşallah canım darısı diğer hamilelere ve bana bana da çok var aslında 22 haftalık olucam. Çarşamba

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar