Suyum mu geldi acil bilgi verin

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Suyum mu geldi acil bilgi verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum mu geldi acil bilgi verin
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mələk
B

Bbb

Guest
Biraz önce tuvalete gittim tuvaletimi de yaptım ama akıntım oluyor diye peçete koymuştum. Tam tuvaletten çıktım koltuğa oturdum peçete sırıl sıklam oldu. İlk gebeliğimde de böyle olmuştu hemen doğuma almışlardı. Bebeğim daha çok küçük ne yapsam ne etsem bilmiyorum ya annem sızıntı olmuştur bekle bakalım bir daha gelecekmi dedi ama sabahtan beri de kasılmalarım vardı. Bana yardım edin ya evim çok uzak aracım da yok.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce tuvalete gittim tuvaletimi de yaptım ama akıntım oluyor diye peçete koymuştum. Tam tuvaletten çıktım koltuğa oturdum peçete sırıl sıklam oldu. İlk gebeliğimde de böyle olmuştu hemen doğuma almışlardı. Bebeğim daha çok küçük ne yapsam ne etsem bilmiyorum ya annem sızıntı olmuştur bekle bakalım bir daha gelecekmi dedi ama sabahtan beri de kasılmalarım vardı. Bana yardım edin ya evim çok uzak aracım da yok.
Bebeğin küçükse hiç bekleme bi şekilde gitmeye çalış hastaneye canım

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Doktora görün mutlaka canım , bazen WC den kalkınca mesane tam boşalmadıgı için idrar sızıntısıda olabilir . Ama senin daha önce böyle bi sorunun olduysa bilemedim şimdi , git en azından alttan muayeneyle suyuna bakarlar

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Dra git canım mutlaka ihmal etme ben ihmalsizlğin çok kötü şeylere sebeb olduğunun canlı nümunesiyim.. Tavsiyem derhal Drnla konuşub gitmen.. Su gelişi çok tehlikeli zaman kaybetme...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar