Suyun azalması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemmmm tarafından oluşturulan Suyun azalması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun azalması
Konbuyu başlatan Özlemmmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşim kuzey

Özlemmmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün 32 haftalık kontorümle doktor suyun azaldı perinatolok görsün dedi olduğum şehirde yok dört saatlik tıp Fak. Gittim ordaki prof azalma var ama önemli değil şimdilik dedi başından geçen var mı su fazlalaştırmak için benim yapacağım şeyler varmıdır

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün 32 haftalık kontorümle doktor suyun azaldı perinatolok görsün dedi olduğum şehirde yok dört saatlik tıp Fak. Gittim ordaki prof azalma var ama önemli değil şimdilik dedi başından geçen var mı su fazlalaştırmak için benim yapacağım şeyler varmıdır
Canım bol bol meyve ve havuç ye faydası oluyor diye duymuştum geçmiş olsun sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günlük 2 3 litre su iç bide amniyon sıvısı 3 saatte bir yenileniyor zaten inşallah bi sorun yaşamazsınız normale döner

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şeyi benim doktorum da.bana.dedi havuç suyu iç ama kendin robottan çek 15 gün boyunca her gün bir bardak yeterli oluyor 15 gün sorna konrtole gittiğimde düzelmiş dedi dorktor içmeyi birakabilirsin dedi sende yap canim benimnki duzeldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar