Suyun geldiğini nasıl anlarız kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Suyun geldiğini nasıl anlarız kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Suyun geldiğini nasıl anlarız kızlar
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle cok cok özürdilerim lütfen hakkınızı helal edin 🤲

Bi saattir kendi kendine gelen su gibi bişey hissediyorum
Dışarıdan geldim baktığımda akıntıydı taharet aldığımda ise selpaga yesil sümükümsü akıntı vardı
10 dk olmadı tekrar hissettim su gibi geldiğini
Enfeksiyon var kuzum sanırım sende o su gibi hissettiğin şey seffaf renk değil ise korkma su değildir doktora git sana idrar tahlili yapsınlar canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Az önce lavaboya gittim ıslaklık vardı nette baktım ama bişey bulamadım
Doktor kontrolün ne zaman kuzum bahsettiğimiz ıslaklık mesela kıyafetini suya tutarsın ıslanır ya onun gibi düşün o ıslaklık tek iç çamaşırınfa mı var yoksa bacak arama kadar yada üstğnde pijamaya kadar geçiyor mu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Dışarıdan geldim baktığımda akıntıydı taharet aldığımda ise selpaga yesil sümükümsü akıntı vardı
Canım tarif ettiğin akıntı şekli enfeksiyonu işaret ediyor. Bu da idrar tahliliyle net anlaşılır. Şimdiden önlem almalısın enfeksiyon ilerlemeden

Doktor kontrolün ne zaman kuzum bahsettiğimiz ıslaklık mesela kıyafetini suya tutarsın ıslanır ya onun gibi düşün o ıslaklık tek iç çamaşırınfa mı var yoksa bacak arama kadar yada üstğnde pijamaya kadar geçiyor mu
10 Haziran
Cok bi yer ıslaktı
Hayır bacak arama gelecek kadar degil peçete koydum az bişey o da ıslanmış cok özürdilerim kokladım böyle değişik hoş bir kokuydu :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım tarif ettiğin akıntı şekli enfeksiyonu işaret ediyor. Bu da idrar tahliliyle net anlaşılır. Şimdiden önlem almalısın enfeksiyon ilerlemeden
Tesekkur ederim canım fitil krem falan kullanıyorum enfeksiyon için dr vermişti bilgisi var dr

Birde bi kaç dk önce lavaboya gittim ıslaklık vardı nette baktım ama bişey bulamadım

Asra

Kayıtlı Üye
rank

Cnm bnm bir ay önce aşırı böyle ıslaklık oluurdu ama akıntı fln değildi cnku koku yokdu renk yokdu ve iç çamaşırı mi sirilsiklam edyrdu hmn gittim tahlil yaptı bebeğin suyu iyi dedi iidrar kulturumde kristal çıkmış doktr bana ya akıntı yada farktmeden kaciriyorsun dedi yani hmn endiselenme Allah'ım izniyle birşey yokdur kısa zmnda doktra git

Cnm bnm bir ay önce aşırı böyle ıslaklık oluurdu ama akıntı fln değildi cnku koku yokdu renk yokdu ve iç çamaşırı mi sirilsiklam edyrdu hmn gittim tahlil yaptı bebeğin suyu iyi dedi iidrar kulturumde kristal çıkmış doktr bana ya akıntı yada farktmeden kaciriyorsun dedi yani hmn endiselenme Allah'ım izniyle birşey yokdur kısa zmnda doktra git
Tamam canım teşekkür ederim
10 Haziran da randevum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Kuzum suyun geldiği zaman zaten anlarsın bardaktan boşalırcasina gelir bacaklarından aktığını hissedersin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
10 Haziran
Cok bi yer ıslaktı
Hayır bacak arama gelecek kadar degil peçete koydum az bişey o da ıslanmış cok özürdilerim kokladım böyle değişik hoş bir kokuydu :(

Tesekkur ederim canım fitil krem falan kullanıyorum enfeksiyon için dr vermişti bilgisi var dr

Birde bi kaç dk önce lavaboya gittim ıslaklık vardı nette baktım ama bişey bulamadım
Su değildir o zaman kuzum su kokmuyor çünkü benim de suyum geldiğinde bende senin gibi koklamıştım ama kokusu yoktu endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar