Sorum var Suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba bacimin suyu geldi ama sizindi şeklinde böyle çok şiddetli değil ama hastaneye hittigin ebesi su değil akıntı olduğunu söylemiş.bana hareket ettikçe akıyor dedi daha bir haftasinin olduğunu söylemiş ama ebesi bide hani insan su ve akıntıyı bilmezmi yani celiskide kaldı oda bebeği için korkuyor bilgisi olan varmı acaba canlarım bugün ikinci mesajım yani gerçekten içimi ferahlatiyosunuz size bı sormak istedim gamzem sende cevaplarsan sevinirim kuzum❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar merhaba bacimin suyu geldi ama sizindi şeklinde böyle çok şiddetli değil ama hastaneye hittigin ebesi su değil akıntı olduğunu söylemiş.bana hareket ettikçe akıyor dedi daha bir haftasinin olduğunu söylemiş ama ebesi bide hani insan su ve akıntıyı bilmezmi yani celiskide kaldı oda bebeği için korkuyor bilgisi olan varmı acaba canlarım bugün ikinci mesajım yani gerçekten içimi ferahlatiyosunuz size bı sormak istedim gamzem sende cevaplarsan sevinirim kuzum❤️
Kuzum su şeffaf olur ve ıgin igin Akar Hani bir akıntı gibi olmaz resmen su gibi şeffaf bir şekilde Akar ve nişan da gelebilir onunla birlikte Aslında doğruyu ebeler bilir Ebe Sonuçta bu konuda daha tecrübelidir 3 parmak olarak bakmıştır zaten alt muayenede suyun yeterliliğini durumuna bir sıkıntı olabileceğini sanmıyorum kuzum Eğer kafası çok karıştıysa başka bir doktora gidebilir görünce bilir kuzum 🤲🙏💜

2. Bir görüş alması iyi olur bence mümkünse başka bir yere daha gitsin

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum su şeffaf olur ve ıgin igin Akar Hani bir akıntı gibi olmaz resmen su gibi şeffaf bir şekilde Akar ve nişan da gelebilir onunla birlikte Aslında doğruyu ebeler bilir Ebe Sonuçta bu konuda daha tecrübelidir 3 parmak olarak bakmıştır zaten alt muayenede suyun yeterliliğini durumuna bir sıkıntı olabileceğini sanmıyorum kuzum Eğer kafası çok karıştıysa başka bir doktora gidebilir görünce bilir kuzum 🤲🙏💜
Bacimda öyle soyluyo normal ne akıntı gibi ne idrar gibi diyo ılık ilk akiyo ama hareket ettikçe diyo

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bende iki hafta önce 35+5 de hafif sızıntı sonra çok gelmesiyle suyun doğum yaptım sızıntı sonradan çoğaldı arttı sancı vs hiç bir şey yoktu ayni idrar kaçırma gibiydi iğne fln yaptılar sancı gece başlayınca sezeryan ile doğum yaptım darısı kardeşine inşallah bnce başka bir hastaneye gitse daha iyi olur

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağ salim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar