Tandem emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Tomris geliyo tarafından oluşturulan Tandem emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,123 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tandem emzirme
Konbuyu başlatan Tomris geliyo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tomris geliyo

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalık hamileyim ve 19 aylık kızım var hala emzirmeye devam ediyorum,doktorum sütün tadı değişir kendisi bırakır dedi birakmiyo bende bıraksın diye uğraşmıyorum sizce ne yapmalıyım başına böyle bişey gelen var mı fikirlerinizi merak ettim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka bıraktırmalısın canm. Aktarda kara sakız die bişi var al onu memene sür cocuk emince acı olacak agızı bi iki bi iki sonra midesi bulanıp tiksinecek. Benm cevremdekiler böle yaptı hep. Tabi bende isterdim böle bi caba içinde olmak ama malesef oğlum 8 aylık kızım 3 aylık bıraktı. Şimdiki de sütüm cok olmadıgı için galiba bırakma asamasında zorluyorum resmen emsin die bakalım ne kadar emecek 🤷‍♀️🤦‍♀️

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalık hamileyim ve 19 aylık kızım var hala emzirmeye devam ediyorum,doktorum sütün tadı değişir kendisi bırakır dedi birakmiyo bende bıraksın diye uğraşmıyorum sizce ne yapmalıyım başına böyle bişey gelen var mı fikirlerinizi merak ettim
Canım gülmeyin sakın ben ilk bebek oğlumu 3yas 7ayliga kadar emzirdim ama ben bol su içip kilo vermek için de biraz verdim sonra kim ne dediyse yaptım pul biber saç vs olmadı kakaolu süt aldim marketten küçük süt anne süt dediği zaman onu verdim kendisi bıraktı bidaha istemedi dene istersen canım bende işe yaradı ❤️

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım gülmeyin sakın ben ilk bebek oğlumu 3yas 7ayliga kadar emzirdim ama ben bol su içip kilo vermek için de biraz verdim sonra kim ne dediyse yaptım pul biber saç vs olmadı kakaolu süt aldim marketten küçük süt anne süt dediği zaman onu verdim kendisi bıraktı bidaha istemedi dene istersen canım bende işe yaradı ❤️
Kuşum çok emzirmek ilerde çok kötü aqiz kokusu yapiyormus oqlunda warmi böyle bisey. Gerçi qenelde kız çocuklarını çok emzirmyin derler bizim orda

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Erken bıraktırmıssın canm askere gidene kadar emzirseydin 😂😂😂😂😂

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım gülmeyin sakın ben ilk bebek oğlumu 3yas 7ayliga kadar emzirdim ama ben bol su içip kilo vermek için de biraz verdim sonra kim ne dediyse yaptım pul biber saç vs olmadı kakaolu süt aldim marketten küçük süt anne süt dediği zaman onu verdim kendisi bıraktı bidaha istemedi dene istersen canım bende işe yaradı
Erken bıraktırmıssın canm askere gidene kadar emzirseydin 😂😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuşum çok emzirmek ilerde çok kötü aqiz kokusu yapiyormus oqlunda warmi böyle bisey. Gerçi qenelde kız çocuklarını çok emzirmyin derler bizim orda
Yok Allah a şükür bilmiyordum bunu kızım olacak şimdi fazla emzirmiyim teşekkür ederim 🙏 o

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka bıraktırmalısın canm. Aktarda kara sakız die bişi var al onu memene sür cocuk emince acı olacak agızı bi iki bi iki sonra midesi bulanıp tiksinecek. Benm cevremdekiler böle yaptı hep. Tabi bende isterdim böle bi caba içinde olmak ama malesef oğlum 8 aylık kızım 3 aylık bıraktı. Şimdiki de sütüm cok olmadıgı için galiba bırakma asamasında zorluyorum resmen emsin die bakalım ne kadar emecek 🤷‍♀️🤦‍♀️
Doktor bı sorun olmaz dedi yokta şuan sadece ben yipraniyorum sabaha kadar emiyo yememe icmeme dikkat ediyorum zaten , bıraksın diye çaba sarfetmedim oğlumu limontuzu ile bi kerede biraktirdim istesem bide bırakır ama bı travma bekliyo zaten kuzumu kendi bebekken abla olacak başka yerden darbe almasın istiyorum

İcmiyo paket sütleri onu hergun veriyorum zaten abisi içtiği için biraz iciyo sonra icmiyo canım keyf için iciyo şuan zaten başka birşeyden deil

İcmiyo paket sütleri onu hergun veriyorum zaten abisi içtiği için biraz iciyo sonra icmiyo canım keyf için iciyo şuan zaten başka birşeyden deil

...

Moderator
Mod
rank
Tüzlu su sür canım.Tiksinir almaz göğsünü.yada salça oda etkili bıraktırmakta kuzum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar