Tansiyon düşüklüğü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nagihangur74 tarafından oluşturulan Tansiyon düşüklüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 787 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon düşüklüğü
Konbuyu başlatan nagihangur74
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

nagihangur74

Kayıtlı Üye
rank
Ara ara benimde tansiyonum düşüyor bol su az az sık sık ye bide düzenli uyku demisti doktor bol bol dinlen canim cok dusuyorsa mutlaka doktora git en azindan sagkik ocağına git onlar ne yapacgini söyler
Sağlık ocağına gittim o zamnda düşüktü sürekli böyle düşük oluyormu dedi evet dedim bende

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta çocuğu okula bıraktım sıraya girdiler el sallıyorum tek hatırladığım o gözümü bi açtm yerdeyim insanlar başıma toplanmış ne oldu bana diyorum bayıldın dediler hastaneye kaldırdılar hemen 9 5 tansiyon aniden düşmüş bayılmışm o yüzden çok dikkat et canım düşme etkisiyle de başıma ağır darbe almışm bianda oluyo anlayamıyor insan

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ben tansiyonu ne zaman ölçtürsem 9 5 çıkıyor. Ayakta fazla kalamıyorum eşim yanında yokken uzağa gidemiyorum. Çünkü mide bulantısı ile birlikte göz kararması başımın karıncalanması ve uyuşması oluyor. Gebeliğin başından beri hep bu sorunu yaşıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar