Sorum var Tansiyon dusuklugu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Tansiyon dusuklugu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon dusuklugu
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nuraysss

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 22 +5 gunluk hamileyim surekli tansiyonum dusuyor bunun icin ne yapmaliyim doktor ilac vermiyor surekli ayran iciyorum oda odem yapar diyor ebe surekli icme diyor ne yapicam en son bayilip kalicam sizdede boyle oldumu ne. Yaptiniz ne yapabilirim yardimci olabilirmisiniz

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 22 +5 gunluk hamileyim surekli tansiyonum dusuyor bunun icin ne yapmaliyim doktor ilac vermiyor surekli ayran iciyorum oda odem yapar diyor ebe surekli icme diyor ne yapicam en son bayilip kalicam sizdede boyle oldumu ne. Yaptiniz ne yapabilirim yardimci olabilirmisiniz
Bende aynı senin gibiyim canım tuzlu ayran iç ama fazla değil doktor bana suya şeker tuz karıştır iç dedi birde soda önerdi ben günlük kahvaltıdan hemen sonra solda içiyorm 1 tane yine düşüyor ama çok halsiz bırakmıyor tavsiye ederim

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı senin gibiyim canım tuzlu ayran iç ama fazla değil doktor bana suya şeker tuz karıştır iç dedi birde soda önerdi ben günlük kahvaltıdan hemen sonra solda içiyorm 1 tane yine düşüyor ama çok halsiz bırakmıyor tavsiye ederim
Bi soda icmeyide deniyeyim gunese cikmicaksin sicakta durmucaksin diyor saglik ocagi doktoru bu sekilde surekli dusuyorsa bu boyle olmaz diyor kendi doktorumda ilac veremiyoruz tansiyon dusuklugu icin diyor korkuyorum cocuga bisey olucak diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım yardımcın olsun canım tuz tüketimine ara ver

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benimde tansiyonum sürekli 8/5 gidiyor. Dinlenmeye özen göster kendini yorma, bol su iç, sol tarafına uzan, bacaklarının altına yastık koyarak otur, güneşte fazla kalma. Çok fazla tuzlu ayran tüketme ödem yapar.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ikinci gebeliğimde öyleydim bi kaç defa da bayılmıştım aç kalmamaya özen göster çok yorma kendini ayakta durma fazla birde tuzlu değilde tatlı birşeyler ye arada bana iyi geliyordu

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Bi soda icmeyide deniyeyim gunese cikmicaksin sicakta durmucaksin diyor saglik ocagi doktoru bu sekilde surekli dusuyorsa bu boyle olmaz diyor kendi doktorumda ilac veremiyoruz tansiyon dusuklugu icin diyor korkuyorum cocuga bisey olucak diye
Korkma kuzum Allahını izniyle bişey olmaz benim her gebeligimde aynısı oluyor çok şükür tansiyondan bişey olmadı birinede

N

Nuraysss

Guest
Bnde aynı durumdayım vitaminlerine baktır benimkiler çok düşük çıktı b12 demir d vitamini hepsine ilaç verdi ve sebze meyve et balık tüketmem gerektiğini söyledi sizde de aynı durum olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar