Sorum var TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun cnm hamilemiydin
Evet cnm 30 +4 olduk erkek bebiş bekliyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım az bı süre değil baş ağrısı için bir de kusma varsa bı doktora görün
Gidiyorum serum verip gönderiyorlar başka birşey yapmıyorlar bebeğin suyu fazla denildi de herhalde ondan değildir dimi

Canım az bı süre değil baş ağrısı için bir de kusma varsa bı doktora görün
Gidiyorum serum verip gönderiyorlar başka birşey yapmıyorlar bebeğin suyu fazla denildi de herhalde ondan diildir dimi

Gebelik var mı canım ?
Var 30+4 olduk

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
KIZLAR AYIN 5 İNDEN BERİDİR TANSİYONUM DÜŞÜYOR BAŞIM DÖNÜYOR VE KUSUYORUM AFEDERSİNİZ NORMALMİDİR BAŞIM ÇOK KÖTÜ NE YAPSAM FAYDA ETMİYOR KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM YA
Canım seni korkutmak gibi olmasın eğer basın şiddetli ağrıyorsa sık kusma varsa gebelik zehirlenmeside olabilir bebeğini hareketleri dikkat et bence hastaneye git mutlaka Allah bebeğini hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin hareketlerine dikkat et başka doktorlara görün. Tansiyonunu dengede tutmak için düştüğü zaman tuzlu bişey tüket, sol tarafına uzan veya ayaklarını uzatarak oturarak ayaklarının altına yastık koy, bol su tüket, idrar tahlilinde protein kaçağına baktır

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm 30 +4 olduk erkek bebiş bekliyoruz

Gidiyorum serum verip gönderiyorlar başka birşey yapmıyorlar bebeğin suyu fazla denildi de herhalde ondan değildir dimi

Gidiyorum serum verip gönderiyorlar başka birşey yapmıyorlar bebeğin suyu fazla denildi de herhalde ondan diildir dimi

Var 30+4 olduk
Cnm Rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin tansiyon bebişten olabilir değerlerine bir baktır istersen Kusma da miden yanıyorsa yada bebis kullanıyor sa oluyor en doğru sonucu doktorun verir kuzum çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.