Tansiyon şeker düşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Tansiyon şeker düşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 667 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tansiyon şeker düşmesi
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acelya60

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
22+4 günlük hamileyim baş dönmesi oluyo şekerim dusuyo ve tansiyonum düşüyo yaşayanlar var mı varsa ne yapıyorsunuz
Dediklerin aynısı bendede var canım aç kalmamaya çalış birde öyle oldumu uzan ayaklarını yukarıya kaldır biraz iyi geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dediklerin aynısı bendede var canım aç kalmamaya çalış birde öyle oldumu uzan ayaklarını yukarıya kaldır biraz iyi geliyor
Benimki kansızlıktan oluyor 2 hamileliğimdede olmuştu hatta bayılıyordum sabahları üzüm pekmezi iç birde kan değerlerine baktır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki kansızlıktan oluyor 2 hamileliğimdede olmuştu hatta bayılıyordum sabahları üzüm pekmezi iç birde kan değerlerine baktır

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
22+4 günlük hamileyim baş dönmesi oluyo şekerim dusuyo ve tansiyonum düşüyo yaşayanlar var mı varsa ne yapıyorsunuz
Bendede aynı sorun 25 haftalık olduk tam 3 aydır aynı sorunla uğraşıyoruz öğle durumda iki kaşık pekmez içiyorum eğer tansiyon düştüğünde ise kafamın arkasına buz torbası bağlayıp bir iki saat uzanıyorum gözlerim kapalı denemeni tavsiye ederim sonrasında tansiyon yerine geliyor ama yorgunluk halsizlik beter durumda

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle kan değerlerine baktır canım kansızlık, vitaminsizlik olabilir. Şeker için az az sık sık yemek ye, tansiyon için ayaklarını uzatarak otur ayaklarının altına yastık koy yada sol tarafına uzan, düştüğü zaman tuzlu bişeyler ye geçmiş olsun

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde bir hafta baş dönmesi baş ağrısı yaşadım tansiyonum düşüyor sandim tuzlu ayran içiyordum birgun cok kotu olduğum surumu kaybettim hastaneye gittim tansiyonum 18 olmus direk başka hastaneye sevk ettiler sonra ztn gözetim altında aldılar en sonda da doğum yaptim yani ne olursa olsun mutlaka doktora git onlar daha iyi bilir seni yönlendirler dikkat et

Acelya60

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktora gittim zaten doktorlar herseye baktılar kansızlık ve vitaminsizlik fln yokmuş doktora gittiğimde bişey yapmiyolar sadece boş serum takiyolar eve yolluyolar o yüzden artık evde böyle doğal yollarla ayakta durcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar