Tatli anneleer yardiminiza ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Haticenin Annesi tarafından oluşturulan Tatli anneleer yardiminiza ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Tatli anneleer yardiminiza ihtiyacim var
Konbuyu başlatan Haticenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım iki aylık olacak kucağımda gazını almıştım doğduğunda evde tek başıma zor oldu kucakta belim koptu ayağımda salladım sallanarak uyuyo durmuyo nasil unutturmaliyim yada ne zaman unutur

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum aynı sorun bende de var 3 aylık olucaz kucağımda uykuya daldiktan sonra yatağına birakabiliyorum doktora danışmıstim ben nasıl biraktirabilirim diye uyku saatlerine yakın uzanarak emzir uykuya dalana kadar yanında uzan sende istikrarlı bir şekilde devam et ilk başlarda huzursuz olur uyumamak için direnir ama zamanla hem kendisi uyumaya alışır hemde kucakta uyumayı unutur demişti

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar kızım iki aylık olacak kucağımda gazını almıştım doğduğunda evde tek başıma zor oldu kucakta belim koptu ayağımda salladım sallanarak uyuyo durmuyo nasil unutturmaliyim yada ne zaman unutur
Bende gunduzleri kizimi ayagimda salayarak uyutuyorum.baska turlu uyuyamiyor

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende gunduzleri kizimi ayagimda salayarak uyutuyorum.baska turlu uyuyamiyor
Ayni Tatlım ya bencede durum vahim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum emzirerek uyutmayi denedinmi
Uyuyo hemen uyaniyo gündüz gazdan heralde bide sese çok gelemiyo uyaniyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum aynı sorun bende de var 3 aylık olucaz kucağımda uykuya daldiktan sonra yatağına birakabiliyorum doktora danışmıstim ben nasıl biraktirabilirim diye uyku saatlerine yakın uzanarak emzir uykuya dalana kadar yanında uzan sende istikrarlı bir şekilde devam et ilk başlarda huzursuz olur uyumamak için direnir ama zamanla hem kendisi uyumaya alışır hemde kucakta uyumayı unutur demişti
Ya varya aşırı bağırıyor bilemedim napsam teşekkürler

Canım yavaş yavaş bıraktır. Uykuya dalacağı zaman yanına yatır daha sonra emzir yavaş yavaş yanından uzaklaş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emzirerek uyut canım daha küçük o inat ise sen daha inat ol. 1 2 gün çok ağlar sallabmwk ister ama sen inatla normal uyut baktın uyumuyor ağlıyor kucağında gezdir sonra tekrar uyutmayi dene wma sakın sallama

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Emzirerek uyut canım daha küçük o inat ise sen daha inat ol. 1 2 gün çok ağlar sallabmwk ister ama sen inatla normal uyut baktın uyumuyor ağlıyor kucağında gezdir sonra tekrar uyutmayi dene wma sakın sallama
Evet tatlım ya bende öyle yaptım bugün karnını doyurdum yatağın üstüne koydum agladimagladi pes etti uyku bastırdı yoksa baş edemiyorum zor oluyo ne yemek yiyom ne işimi yapabiliyom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar