Tatlı telaş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Tatlı telaş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,482 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Tatlı telaş
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonumda çantamı hazırladım Allahım herkesin gönlüne göre versin sağlıkla bebeklerimizle kurtulmayı nasip etsin inşallah 33+5 haftaligiz küçük çıtçıtlı poşetler aldım göğüs pedi minnak çoraplarını ağız mendilleri mi eldivenleri Orkid bunları ayrı ayrı paketledim valizde bulması kolay olsun diye çokta güzel oldu belki bir fikir olur diye yazdım öpüldünüz anisler

Ekli dosyalar

• IMG20211126190834.jpg
    IMG20211126190834.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 218
  • IMG20211126190525.jpg
    IMG20211126190525.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 220
  • IMG20211126190502.jpg
    IMG20211126190502.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 221

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonumda çantamı hazırladım Allahım herkesin gönlüne göre versin sağlıkla bebeklerimizle kurtulmayı nasip etsin inşallah 33+5 haftaligiz küçük çıtçıtlı poşetler aldım göğüs pedi minnak çoraplarını ağız mendilleri mi eldivenleri Orkid bunları ayrı ayrı paketledim valizde bulması kolay olsun diye çokta güzel oldu belki bir fikir olur diye yazdım öpüldünüz anisler
Güzel haberlerini de bekleriz artık cnm hayirlisyla gelir zamanında inşallah sağlıkla

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
9 gün oluyor bugün 🤱 minigimi aldım kucağıma ben şimdi sizlerden bekliyorum
Ay neguzel sağlıkla büyüt inşallah valla heyecan var korku var endişe hepsi bir arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kavuş canım darısı başıma bizimde herşeyimiz tamam ama çanta hazırlamak için erken diye bekliyorum 🥰
Valla ben kaç haftadır bugün yarın diye diye bekliyom bugüne kısmet oldu sonunda herşeyi bitti hazır Allahım tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu en güzel şekilde yaşatsın inşallah

Maşallah hadi hayırlısı ile kucağına al canım 💕
Sağol canım inşallah ❤️

...

Moderator
Mod
rank
MaşaAllah canım çok güzel hazırlamışsın.😘Rabbim ogünleri görmeyi ve sağlıkla kucağına almanı nasip etsin gülüm🤗

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ay neguzel sağlıkla büyüt inşallah valla heyecan var korku var endişe hepsi bir arada

Valla ben kaç haftadır bugün yarın diye diye bekliyom bugüne kısmet oldu sonunda herşeyi bitti hazır Allahım tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu en güzel şekilde yaşatsın inşallah

Sağol canım inşallah ❤️
Tek sorunumuz sarılık canm onu da hayirlisyla atlattık mi sorun yok cnm 🙏

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Maşaallah canım çok güzel ve özenli görünüyor sağlıkla kavuşursun inşaallah doğdu haberlerinide alırız🥰💖

Tüm sayfalar yüklendi.