Tatlı yiyememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Tatlı yiyememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,009 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tatlı yiyememe
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 21.haftama girdim hamile kaldığım andan itibaren tatlı ve çerez yiyemiyorum nefsim cekiyo ama yiyince midem bulanıyo çıkarıyorum malum bayram da geldi ben tatlıya bakıyorum tatlı bana artık korkmaya başladım doğumdan sonra geçer umarım 🙏 Aynı durumda olan var mı

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 21.haftama girdim hamile kaldığım andan itibaren tatlı ve çerez yiyemiyorum nefsim cekiyo ama yiyince midem bulanıyo çıkarıyorum malum bayram da geldi ben tatlıya bakıyorum tatlı bana artık korkmaya başladım doğumdan sonra geçer umarım 🙏 Aynı durumda olan var mı
Doğumdan sonra geçer merak etme. Hatta gebeliğin ilerleyen haftalarında bile yiyebilirsin. Benimde ilk aylarda tiksindiğim şeyleri sonra yiyebildim bende

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım yiyecek olarak değil de önceki 2 gebeliğimden kalma bazı şampuan, sabun ve parfüm kokularından tiksinmiştim aradan kaç sene geçti hamile kalmadan önce bile o kokuları duyduğum da hala midem bulanıyordu. Yiyecek aynı olmaz ama herhalde doğuma kadar geçmezse bile doğumdan sonra geçer büyük ihtimalle 🙄

gultl2411

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamileliğimin ilk aylarında senin gibiydim tatlı hiç yiyemiodum yiyince midem bulaniyordu ama şimdi sürekli tatlı yiyorum inşallah seninkinde geçer bir an önce

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamileliğimin ilk aylarında senin gibiydim tatlı hiç yiyemiodum yiyince midem bulaniyordu ama şimdi sürekli tatlı yiyorum inşallah seninkinde geçer bir an önce
İnşAllah ya benimki de geçer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Miden bulanıyorsa niye zorluyor ki. Zaten yedikten sonra kusuyorsan sanada bebeğede faydası olmaz ki.
Oda bebek için zorluyor erkek aklı işte anlamıyorlar 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım yiyecek olarak değil de önceki 2 gebeliğimden kalma bazı şampuan, sabun ve parfüm kokularından tiksinmiştim aradan kaç sene geçti hamile kalmadan önce bile o kokuları duyduğum da hala midem bulanıyordu. Yiyecek aynı olmaz ama herhalde doğuma kadar geçmezse bile doğumdan sonra geçer büyük ihtimalle 🙄
Benimde çok tuhaf bazı kokulara ilgim artı insan limon kolonyası kokusu aşerir mi yeni dökülmüş asfalt kokusu 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bendede tatlı olarak kakaolu tatlılarda oluyor sadece bulantı şerbetli değil de ama yemeden duramiyorum sürekli tatlı istiyorum çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar