Tecrübeli anneler bakabilir mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler bakabilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 928 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler bakabilir mi ?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan simge simge

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
25 günlük bebeğim var gün içinde kesik kesik uyuyor tam uyumuyor birde çok sıçrıyor neden olabilir bilen anneler yardımcı olabilirmi ?

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Yapıyorum yastığının altında var
KURANI KERİM
Doymuyor olabilir mi canim yada gazını tam cıkarmıyor olabilir sıcradıgı ıcınde odasına kuran koy besmele ile yatır kaldır
Benimde aklıma geldi doymuyor olması ama emiyor emerken memeyi kendi birakiyo sonra vermek isteyince almıyor hem alttan gaz çıkarıyor hemde emdikten sonra ben çıkarıyorum usttende çıkarıyor anlamış değilim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman doymuyor dur yada gazı vardır canım sırtına vurup gazını cıkaramadıklarında yarım yarım uyuyorlar
Yapıyorum onu çıkarıyor gazini

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
25 günlük bebeğim var gün içinde kesik kesik uyuyor tam uyumuyor birde çok sıçrıyor neden olabilir bilen anneler yardımcı olabilirmi ?
Kuzum taze bebege cok nazar olur bol bol okuttur hem bebege bakmaya gelenlere hem babasina annelere filan okuttur sen lohsasin okuyamayabilirsin belki sicramasi nazardan da olur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Anne karnındaki sıkışık ortamı yaratın yatınca bi battaniyeyi rulo haline getirin iki bacağının altından geçirik kollarının anından devam ettirin sıkışık bir alan yaratın yani. Ayrıca karnınızdayken stabik bir sıcaklık mevcuttu evin içi bir sıcak bir soğuk oluyorsa buna dikkat edin. Şuan oda sizin gibi adapte olmaya çalışıyor. Yarım kundak yapabilirsiniz kalçasına müdahale etmeden sadece kollarını saracak biçimde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar