Tecrübeli anneler cevap yazarsanız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler cevap yazarsanız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,208 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tecrübeli anneler cevap yazarsanız
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
Kaynanam su ver çocuğa iki üç kaşık kaynamış diyor bende anne sütünden alıyor dedim amma bugün verdim iki üç kaşık iyimi yaptım kötümü siz veriyonuzmu kızım 15 günlük
CNm bnde merak ettim bnm kızımda bugün 15 günlük oldu kimi ver diyo kimi verme diyo 1 çay kaşığı Bnde verdim bugün

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ek gıdaya başlandığı taktirde su verilir ondan öncesinde sadece anne sütüyle beslenen çocuklara su verilmeyebilir çünkü anne sütünde su bulunur

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
@Azranurun annesi doğum yaptın demek canım hayırlı olsun ismiyle yaşasın 😘
Saol canim benim Allah razı olsun yeni bebiş yani azramiz geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ek gıdaya başlandığı taktirde su verilir ondan öncesinde sadece anne sütüyle beslenen çocuklara su verilmeyebilir çünkü anne sütünde su bulunur
Haklisin canim oğluma vermedim kaynana kafamı karıştırdı yarın ebeye soruyum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam su ver çocuğa iki üç kaşık kaynamış diyor bende anne sütünden alıyor dedim amma bugün verdim iki üç kaşık iyimi yaptım kötümü siz veriyonuzmu kızım 15 günlük
Ben kendi duygularımdan yola çıkarak ara ara 2-3 çay kaşığı verdim emzirdiğim halde. Ama zararını görmedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar