Sorum var Tecrübeli anneler cinsiyet tahmini

• Konbuyu başlatan DMerrt
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DMerrt tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan DMerrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne Mert
D

DMerrt

Guest
LrZ02.jpg

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Herşey gönlünce olsun canım ❣️

Defne Mert

Kayıtlı Üye
rank
Canım 13 te kız dediler 16 da erkek dedi benimde oğlum var bitane kızım olsun istiyorum doktor da çok moral bozdu kız demesi içn kaç para verdin bu erkek dedi onun dediği olmasın bir doktor nasıl OLurDa böle konuşabilir aklım almıyor dua et canım hepimizin istediğini nasip etsin Allah

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım 13 te kız dediler 16 da erkek dedi benimde oğlum var bitane kızım olsun istiyorum doktor da çok moral bozdu kız demesi içn kaç para verdin bu erkek dedi onun dediği olmasın bir doktor nasıl OLurDa böle konuşabilir aklım almıyor dua et canım hepimizin istediğini nasip etsin Allah
Nasıl bir konuşmadır ya dengesiz doktor rabbim gönlüne göre versin inşallah benimde oğlum var kız istiyorum hayırlısı😍

Defne Mert

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bir konuşmadır ya dengesiz doktor rabbim gönlüne göre versin inşallah benimde oğlum var kız istiyorum hayırlısı😍
Amin canım maalesef öleler nasip olsun hayırlısıyla canım walla ikimizinde kızı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım maalesef öleler nasip olsun hayırlısıyla canım walla ikimizinde kızı olsun
Senin kaç haftalık bebiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin kaç haftalık bebiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar