Tecrübeli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,054 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryanla doğum yaptım daha yeni ilerleyen zamanlarda korunmak için ne yapmalıyım tekrar hamile kalirim diye çok korkuyorum en etkili ne olabilir yardımcı olur musunuz spiral taktirmistim ama onunla hamile kaldım rahimde perde olunca

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryanla doğum yaptım daha yeni ilerleyen zamanlarda korunmak için ne yapmalıyım tekrar hamile kalirim diye çok korkuyorum en etkili ne olabilir yardımcı olur musunuz spiral taktirmistim ama onunla hamile kaldım rahimde perde olunc

Kızlar sezeryanla doğum yaptım daha yeni ilerleyen zamanlarda korunmak için ne yapmalıyım tekrar hamile kalirim diye çok korkuyorum en etkili ne olabilir yardımcı olur musunuz spiral taktirmistim ama onunla hamile kaldım rahimde perde olunca
Allah anali babalı büyütsün canim benim ben hiç sezeryan olmadim 3 normal doğum yaptım 3 den sonra adetim gecikti korktum gittim hastaneye spiral takıldı 5 ay sonra adetim kesilmedi gittim kaymış dediler tutmaz bidaha dediler cikardilar sonra hap a başladım sağlık ocağından aliyodum ucretsiz pandemi girince kestiler hapi Gelmiyo diye condom a başladım 4 yaşındaydı 3 uncu çocuk condomda delik çıktığı gün hamile kalmisim simdi 36+3deyiz baglatcam son çare başka yolu yok yani

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah anali babalı büyütsün canim benim ben hiç sezeryan olmadim 3 normal doğum yaptım 3 den sonra adetim gecikti korktum gittim hastaneye spiral takıldı 5 ay sonra adetim kesilmedi gittim kaymış dediler tutmaz bidaha dediler cikardilar sonra hap a başladım sağlık ocağından aliyodum ucretsiz pandemi girince kestiler hapi Gelmiyo diye condom a başladım 4 yaşındaydı 3 uncu çocuk condomda delik çıktığı gün hamile kalmisim simdi 36+3deyiz baglatcam son çare başka yolu yok yani
🤣🤣prezervatif şirketine dava açan olmuştu haberlerde okumuştum delik çıktı hamile kaldim diye 🤣🤣

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣prezervatif şirketine dava açan olmuştu haberlerde okumuştum delik çıktı hamile kaldim diye 🤣🤣
Aynen ya onu duydumm🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben baglaticaktim ama doğumum çok acele olduğu için unuttum söylemeyi ne yapicam bilmiyorum eşim o konuda hassastır ama bilemeyiz ki

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Demi canım 🥰 Allahm hayırlı evlat etsin inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin tatlım benim 💕
Amin canim benim cumlemize nasip etsin bu güzelim duyguyu illaki zorluğu olacak iki kiz okula gidiyo evde bir oğlum kaliyo 4 yaşında birde bu tosbik hayırlı gelsin bakalım insallah RABBIM yardımcımız olsun bollll sabırlar versin biz annelere

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oy oy oy yerim hepsini annesi uzun ömürleri olsun inşallah allah iyilerle karsilastirsin hep 2 kız bir 1 oglun var karnindaki melegin cinsiyeti ne canım öğrendin mi
Amin canim benim cumlemize nasip etsin bu güzelim duyguyu illaki zorluğu olacak iki kiz okula gidiyo evde bir oğlum kaliyo 4 yaşında birde bu tosbik hayırlı gelsin bakalım insallah RABBIM yardımcımız olsun bollll sabırlar versin biz annelere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar