Sorum var Tecrübeli annelere soru

• Konbuyu başlatan Oze1990
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Oze1990 tarafından oluşturulan Tecrübeli annelere soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli annelere soru
Konbuyu başlatan Oze1990
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
1yasinda oğlum hiç durmuyor sadece ve hep yürüyor bu normal mi ya çok yoruldum ne zaman duracak sürekli tehlikeli hareketler yapio hep peşinde gezmek zorundayım ve çok yoruldum...🥴
Çok normal canım yürümeye başlaması annenin çok yorulması demek herşeyi keşfetmek istiyor. Onun için tehlikeli olan şeyleri bilmiyor ki sen net bir dille anlatacaksın ve artık seni taklit etmeye başlayacak aklına herşeyi kazıyor ve zamanı gelince uygulayacak. Biraz sabır annesi 🥰

zümrüt123

Kayıtlı Üye
rank
1yasinda oğlum hiç durmuyor sadece ve hep yürüyor bu normal mi ya çok yoruldum ne zaman duracak sürekli tehlikeli hareketler yapio hep peşinde gezmek zorundayım ve çok yoruldum...🥴
Valla durmacak benim ki 3 yaşında halen yetişemiyom😄peşinde gezmene gerek yok kapıları kilitle seninle birlikte icerde olsun tabiki ortalıkta ilaç deterjan bıçak falan bırakma hepsini üst dolaplara koy ben oyle rahat ettim etrafta bisey bırakma rahat edrsin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Altı aylık oğlum var canım inan onunda dur durağı yok azcik yürümeye başladımi düşünemiyorum bende Allah sanada kolaylık versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Altı aylık oğlum var canım inan onunda dur durağı yok azcik yürümeye başladımi düşünemiyorum bende Allah sanada kolaylık versin
Örümcek aldım mı örümcek 😂😂Kayra canımızı okuyor evde yere bıraksam yuvarlana yuvarlana gidiyor, örümceğe koysan ordan oraya şimdiden bir şeyleri açmaya çalışıyor televizyon ünitesi gibi. 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Şuan evi keşfetmeye çalışıyor ondan dolayı sabredeceksin benim oğlum neler yapmadı televizyonmu kırmadı telefonmu balkondan atmadı neler neler hala çekiyorum 3 bucuk yaşında enerjisi tavan🥴

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Normal cnm hiperaktif benim oğlanda öyle 🥰🥰😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Örümcek aldım mı örümcek 😂😂Kayra canımızı okuyor evde yere bıraksam yuvarlana yuvarlana gidiyor, örümceğe koysan ordan oraya şimdiden bir şeyleri açmaya çalışıyor televizyon ünitesi gibi. 😂😂
Miraç tv ünitesinin çekmecesi var onun içine giriyo😂😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ah teyzesi ah aldık daha doğrusu dayısı aldı çocuğun ilk düşüşü oldu yatakdan geçenlerde ödüm vallahi dayısı duyunca hem örümcek hem zıp zıp almış😂 benimkide en fazla 20 dj falan duruyo orumcekde çabuk sıkılan bı cocuk ya Yusuf anlamadm bide tam gidemediği için sıkılıyo herhalde bı iyice yürüsün orumcekde ozaman gorcez bakalim

Nasıl olduysa bi anda yerde bulduk cocugu mutfağa gidip gelmem iki saniye o arada dönmüş pat diye bişey oldu ödüm kopdu ya allahdan ağlamadi fazla uyutmadim hemen gerçi kafasının üstüne dusmememsde elinde etek bezi vardı herhalde onu doladı eline yere kapaklanmis daha onu vermicem diye ugrasiyo gulermisn aglarmisn dedim ya

Nasıl olduysa bi anda yerde bulduk cocugu mutfağa gidip gelmem iki saniye o arada dönmüş pat diye bişey oldu ödüm kopdu ya allahdan ağlamadi fazla uyutmadim hemen gerçi kafasının üstüne dusmememsde elinde etek bezi vardı herhalde onu doladı eline yere kapaklanmis daha onu vermicem diye ugrasiyo gulermisn aglarmisn dedim ya

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal şimdi herşeyi keşfediyor ve neyin ona zarar vereceğini bilemiyor minnak daha annesi sabretmek gerek biraz büyüyene kadar öyle oluyor meraklı hareketli oluyorlar Allah uzun ömürler versin oğluşa😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar