TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne zümranın annesi🌸

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar aşırı miğde yanmam var 5+6 dayım ilaç kullanamıyorum migdemi rahatlatacak doğal yöntemli birşeyler varmı bu durumu yaşayanlar varsa yazsın🤢😔

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar aşırı miğde yanmam var 5+6 dayım ilaç kullanamıyorum migdemi rahatlatacak doğal yöntemli birşeyler varmı bu durumu yaşayanlar varsa yazsın🤢😔
Merhaba cnm ilaç niye iyi gelmesin cnm priliam dr hap öneririm sana ..ben ik 3 ay sürekli kustum berbattı ..bu ilaç biraz hafifletti..ama malesef ilk 3 ay çekeceksin belli yani

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm ilaç niye iyi gelmesin cnm priliam dr hap öneririm sana ..ben ik 3 ay sürekli kustum berbattı ..bu ilaç biraz hafifletti..ama malesef ilk 3 ay çekeceksin belli yani
Doktora danışmadan ilaç kullanmak istemedim normalde de gebe olmadan önce miğdemle ilgili problemim vardı şimdi daha da arttı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım miğde yanmana en iyi gelen salatalık bolca salatalık ye migden rahatlatacaktır
Teşekkür ederim deneyeceğim

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğimde son aylarda yanıyodu miğdem ama bu bebişte baştan belli yanıyo süt rahatlatıyo canım günde 3 bardak fln iç yandıkça bana bi o iyi geliyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bolca salatalık 😍 yeşil elma öneririm birde bil limonlu salataa kuzum bana fayda etmişti

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Walla kuzum 9 ay mide yanması yaşayan biri olarak sana söyleyeyim ki çözüm doğurmak 😂.. yanı çekecen azcık derdini.. ama elinden qeldiqince sıcak baharatlı acılı şeyler yeme hafif sebze ağırlıklı we qün içinde bol su tüket we mutlaka hareket et.. dier türlü allah yardımcın olsun

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Doktora danışmadan ilaç kullanmak istemedim normalde de gebe olmadan önce miğdemle ilgili problemim vardı şimdi daha da arttı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim deneyeceğim
Tabi cnm doktoruna sor öyle iç ama ben bu ilacı doktor tavsiyesiyle içiyorum onun sayesinde yemek yiyorum yoksa hep kusuyordum

Tüm sayfalar yüklendi.