Tek elle açılan ve hafif bebek arabası önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Tek elle açılan ve hafif bebek arabası önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Tek elle açılan ve hafif bebek arabası önerisi
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyavrusu

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben joie marka kullandım birazcık ağır anne rahatlıkla taşır ama bebeğim kucağımdayken tek elimle açıp kapatabiliyordum. Tavsiye ederim canım
Joie diye bakmam yeterli mi yoksa özel bi serisi var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben diamond baby markasını kullanıyorum yalnız kırmızı bir düğmeyle açılıp kapanıyor ve çok hafif kullanışı da rahat trendyoldan istemiştim
Hemen bakıyorum teşekkür ederim

Ben diamond baby markasını kullanıyorum yalnız kırmızı bir düğmeyle açılıp kapanıyor ve çok hafif kullanışı da rahat trendyoldan istemiştim
Ben joie marka kullandım birazcık ağır anne rahatlıkla taşır ama bebeğim kucağımdayken tek elimle açıp kapatabiliyordum. Tavsiye ederim canım
Bakınca hatırladım bu markayo. Bunda puseti arabaya oturtuyorlar videoda iyice hantallaşmıyor mu? Açıkcası bebek arabası elim ayağım oluyor benim ilkinde öyle olmuştu ama mamas papas çok hantaldı ve ağırdı benim boyum kısa olduğu için taşımakta zorluk çektim. O yüzden bu kez özellikle hafif ve pratik arıyorum :)

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Joie diye bakmam yeterli mi yoksa özel bi serisi var mı

Bakınca hatırladım bu markayo. Bunda puseti arabaya oturtuyorlar videoda iyice hantallaşmıyor mu? Açıkcası bebek arabası elim ayağım oluyor benim ilkinde öyle olmuştu ama mamas papas çok hantaldı ve ağırdı benim boyum kısa olduğu için taşımakta zorluk çektim. O yüzden bu kez özellikle hafif ve pratik arıyorum :)
Markasını hatırlamıyorum ama joie lerin geneli katlanır özellikte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar