Sorum var Teleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki prensin meleği tarafından oluşturulan Teleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 356 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Teleme
Konbuyu başlatan İki prensin meleği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prensin meleği

Zeynep23

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalik oldum..ve sicak basiyor normalin baya ustu ve asiri terleme oluyor benimle ayni olan varmi...sanki 40 derecelik sicakligin altindayim..evin serin olmasina ragmen..
Hormonlardan dolayı çok normal canım vücudun bebeğinde hızla büyüdüğü için iki kat hızlı çalışmaya başladı. Bol bol su iç o terle attığın suyu yerine koyman lazım yoksa halsiz düşersin

Çiçek20

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Kizlar 36 haftalik oldum..ve sicak basiyor normalin baya ustu ve asiri terleme oluyor benimle ayni olan varmi...sanki 40 derecelik sicakligin altindayim..evin serin olmasina ragmen..
Normal canım hormanlardan dolayında ola bilir birde sen iki canlının kuzum iki katına sana sıcak basıyor terliyorsun bende aynı senin gibiyim sıcaklardan bunalmak üzreyim 🫠🥵🥵

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-11-14
Gebeliğinizin 26. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık taze sogan büyüklüğünde.
Nefes alıp verme hareketleri başlar ve amniyotik sıvı akciğerlerin içine girip çıkmaya başlar. erkek çocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmasına rağmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani şişlik (ödem), baş ağrısı, görme bulanıklığı, geçici görme kaybı, üst karın bölgesinde ağrı ve hassasiyet preeklampsi bulgularındandır. uzun süreli yürüme, oturma, ayakta kalma sırt ağrılarını arttırır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 34 cm ağırlıgı 820gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım canım resmen sıcaklık başıma vurdu çok kötü halsizlik yorgunluk uykusuzluk almış başını gidiyor

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım canım resmen sıcaklık başıma vurdu çok kötü halsizlik yorgunluk uykusuzluk almış başını gidiyor
Allah yardimcimiz olsun canm.walla ben kilimanin basindan ayrilqmiylrum ve cogu kisi bebege zarari olur diyorlar biraz korktum anne karninda hasta olur falan dediler..

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bnde aynıym ağlayp duruyorum dayanilck gbi degl nefes alamyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-23
Gebeliğinizin 34. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kavun büyüklüğünde.
Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 43 cm ağırlıgı 2200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.