Sorum var Temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Temizlik
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evinizin temizliğini nasıl yapıyorsunuz bu hamilelikte gerçekten zorlanıyorum bir de çalışan bir hamile olarak yemek Bulaşık çamaşır temizlik nasıl yapıyprsunuz
Valla canım ilk 7 ay kolaydı benim için haftada 1 defa tam temizlik yapıyordum. Işten sonra da yemek filan hazırlıyordum canım. Ama 8 aya girince her şey zorlandı canım ben kayınvalidemlerle yaşıyorum o yüzden onların ne zaman vakti olursa temizliği birlikte yapıyoruz artık daha kolay yemekler yapıyorum hani kuru fasulye mercimek tarzı kendimi yormuyorum. Arada çok yurgunsamda diyorum evde ne bulurlarsa onu yesinler bu gün benim dinlenme günüm ve tüm gün yatıyorum. Hamilelikte bizim şımarma zamanlarımız aslında ama ne yazık ki ben yapamıyorum yapan ne güzel yapıyor ama değil mi? O yüzden kendine yüklenme arada sırada bırak ev dağınık/kirli olsun yemek yerine sofrada 2 yumurta olsun sen kendine odaklan 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum çalışmadigim halde zorlanıyorum Allah yardımcın olsun inşaallah
Amin canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım ilk 7 ay kolaydı benim için haftada 1 defa tam temizlik yapıyordum. Işten sonra da yemek filan hazırlıyordum canım. Ama 8 aya girince her şey zorlandı canım ben kayınvalidemlerle yaşıyorum o yüzden onların ne zaman vakti olursa temizliği birlikte yapıyoruz artık daha kolay yemekler yapıyorum hani kuru fasulye mercimek tarzı kendimi yormuyorum. Arada çok yurgunsamda diyorum evde ne bulurlarsa onu yesinler bu gün benim dinlenme günüm ve tüm gün yatıyorum. Hamilelikte bizim şımarma zamanlarımız aslında ama ne yazık ki ben yapamıyorum yapan ne güzel yapıyor ama değil mi? O yüzden kendine yüklenme arada sırada bırak ev dağınık/kirli olsun yemek yerine sofrada 2 yumurta olsun sen kendine odaklan 😊
Nerdee😅

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evinizin temizliğini nasıl yapıyorsunuz bu hamilelikte gerçekten zorlanıyorum bir de çalışan bir hamile olarak yemek Bulaşık çamaşır temizlik nasıl yapıyprsunuz
Valla tek zorlandığım süpürge onu da eşim işten gelince yapıyor, yada pazar günleri o süpürüyor ben toz alıyorum. Geri kalan da sorun yok yavaş yavaş yapıyorum 🤗

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen çok zor oluyor canım benim eşim evdeyken beraber tam temizlik yapıyoruz diğer zamanlarda sadece süpürge açıyorum ama o bile çok zor geliyor😣

A

Adsız anne adayı

Guest
Hiç temizlikçi tutmadım hep kendim yaptım afedersin eşek gibi yaptım ne nazlandim hamileyim diye ne de evimin ihtiyacını eksik bıraktım yemek temizlik tek başıma yaptım ah ah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar