Temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,041 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Temizlik
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz temizlik yaptım biraz mutfagı komple çıkardım kimyasal madde çok kullandım. Ve çok yoruldum 22 h3 günlük hamileyim aceba erken i daha temizlik için dedim yarın birgün karnım tam çıkar agır olurum diye şimdiden yapıyorum sizce
Canim bnde temizligi bir hafta once bitirdim 37+6 yim bnde sanki biraz erkn gibi ama temiz kullanmana bagli tabi bosver oldugu kadar hamişiz biz 😀

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz temizlik yaptım biraz mutfagı komple çıkardım kimyasal madde çok kullandım. Ve çok yoruldum 22 h3 günlük hamileyim aceba erken i daha temizlik için dedim yarın birgün karnım tam çıkar agır olurum diye şimdiden yapıyorum sizce
Kız yorma kendini bende yaptım iki hafta geçmedi aynı oldu

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kız yorma kendini bende yaptım iki hafta geçmedi aynı oldu
Hiç deme bugün kalktım sanki hiç iş olmamış gibi çekirdek kola hep yerlerde herifi kobçvfıçym ecden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sağ sağlim doğurda temizlik eksik kalsın Dana günlerin çok erken dikkat etmelisìn.
Aynen valla 22 +4 günlügüz ayın 15 randevçvum var cnm

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar